..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3914 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3914 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   12:16 frdlantsk/1
  Ostrava střed  12:21 12:22  2/-
  Ostrava-Kunčičky  12:26 12:26  
  Ostrava-Kunčice  12:29 12:32  2/-6 spojů
  Vratimov  12:36 12:37  -/4
  Paskov  12:42 12:46  1/2
  Lískovec u Frýdku  12:52 12:53  -/3
  Frýdek-Místek  12:57 12:59  2/-5 spojů
  Baška  13:03 13:03  -/2
  Pržno  13:08 13:08  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  13:13 13:16  -/34 spoje
  Čeladná  13:22 13:23  
  Kunčice pod Ondřejníkem  13:29 13:30  -/2
  Frenštát pod Radhoštěm  13:38 13:40  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  13:42 13:42  
  Veřovice  13:51 13:52  -/32 spoje
  Mořkov hlavní trať  13:58 13:58  
  Hostašovice  14:03 14:04  -/42 spoje
  Valašské Meziříčí  14:13 14:22  2/-6 spojů
  Branky na Moravě  14:28 14:29  -/2
  Police u Valašského Meziříčí  14:33 14:33  
  Kunovice-Loučka  14:39 14:42  -/2
  Podhradní Lhota  14:45 14:45  
  Osíčko  14:50 14:51  -/2
  Loukov  14:55 14:55  -/1
  Bystřice pod Hostýnem  15:01 15:07  -/22 spoje
  Hlinsko pod Hostýnem  15:12 15:12  
  Dobrotice  15:17 15:17  
  Holešov  15:21 15:22  -/3
  Třebětice  15:26 15:27  -/2
  Hulín  15:31 15:45  2/24 spoje
  Kroměříž  15:53 15:55  -/44 spoje
  Postoupky  15:59 16:00  
  Bezměrov  16:03 16:03  
  Kojetín  16:08   -/14 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster