..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3919 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3919 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kojetín   16:23  -/1
  Bezměrov  16:27 16:28  
  Postoupky  16:31 16:31  
  Kroměříž  16:36 16:43  -/44 spoje
  Hulín  16:51 17:04  2/26 spojů
  Třebětice  17:08 17:09  -/1
  Holešov  17:13 17:14  -/3
  Dobrotice  17:19 17:19  
  Hlinsko pod Hostýnem  17:25 17:25  
  Bystřice pod Hostýnem  17:31 17:32  -/32 spoje
  Loukov  17:38 17:38  
  Osíčko  17:42 17:43  -/2
  Podhradní Lhota  17:48 17:48  
  Kunovice-Loučka  17:51 17:52  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  17:56 17:56  
  Branky na Moravě  18:00 18:00  -/2
  Valašské Meziříčí  18:07 18:17  2/-5 spojů
  Hostašovice  18:28 18:28  -/41 spoj
  Mořkov hlavní trať  18:33 18:34  
  Veřovice  18:41 18:42  -/31 spoj
  Frenštát pod Radhoštěm město  18:49 18:49  
  Frenštát pod Radhoštěm  18:52 18:53  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  19:02 19:03  -/2
  Čeladná  19:07 19:07  
  Frýdlant nad Ostravicí  19:13   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster