..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3171 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3171 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   5:32  2/-
  Hostašovice  5:42 5:45  -/31 spoj
  Mořkov hlavní trať  5:50 5:51  
  Veřovice  5:58 5:59  -/32 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  6:07 6:07  
  Frenštát pod Radhoštěm  6:10 6:18  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  6:26 6:27  -/2
  Čeladná  6:31 6:32  
  Frýdlant nad Ostravicí  6:38   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster