..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3916 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3916 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   13:16 frdlantsk/1
  Ostrava střed  13:21 13:22  2/-
  Ostrava-Kunčičky  13:26 13:26  
  Ostrava-Kunčice  13:29 13:32  2/-8 spojů
  Vratimov  13:36 13:37  -/4
  Paskov  13:42 13:44  1/1
  Lískovec u Frýdku  13:50 13:51  -/4
  Frýdek-Místek  13:55 13:59  2/-4 spoje
  Baška  14:03 14:03  -/3
  Pržno  14:08 14:08  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  14:13 14:16  -/34 spoje
  Čeladná  14:22 14:23  
  Kunčice pod Ondřejníkem  14:29 14:32  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  14:40 14:43  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  14:45 14:45  
  Veřovice  14:54 14:58  -/22 spoje
  Mořkov hlavní trať  15:04 15:04  
  Hostašovice  15:09 15:10  -/43 spoje
  Valašské Meziříčí  15:19 15:34  2/-7 spojů
  Branky na Moravě  15:42 15:42  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  15:47 15:47  
  Kunovice-Loučka  15:54 15:55  -/3
  Podhradní Lhota  15:58 15:58  
  Osíčko  16:04 16:09  -/2
  Loukov  16:13 16:13  -/1
  Bystřice pod Hostýnem  16:19 16:20  -/32 spoje
  Hlinsko pod Hostýnem  16:25 16:25  
  Dobrotice  16:30 16:30  
  Holešov  16:35 16:42  -/2
  Třebětice  16:46 16:47  -/1
  Hulín  16:51 17:00  2/36 spojů
  Kroměříž  17:08 17:17  -/52 spoje
  Postoupky  17:21 17:22  
  Bezměrov  17:25 17:25  
  Kojetín  17:30   -/13 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster