..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3107 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3107 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   20:16  2/-
  Hostašovice  20:27 20:28  -/41 spoj
  Mořkov hlavní trať  20:33 20:33  
  Veřovice  20:41 20:42  -/31 spoj
  Frenštát pod Radhoštěm město  20:49 20:49  
  Frenštát pod Radhoštěm  20:53 20:54  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  21:02 21:03  -/2
  Čeladná  21:07 21:08  
  Frýdlant nad Ostravicí  21:14 21:15  -/31 spoj
  Pržno  21:19 21:19  
  Baška  21:23 21:24  -/3
  Frýdek-Místek  21:28 21:32  2/-2 spoje
  Lískovec u Frýdku  21:36 21:37  -/4
  Paskov  21:42 21:43  1/1
  Vratimov  21:47 21:48  -/4
  Ostrava-Kunčice  21:52 21:53  2/-4 spoje
  Ostrava střed  22:00 22:00  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  22:05  frdlantsk/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster