..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3114 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3114 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   6:46 frdlantsk/1
  Ostrava střed  6:51 6:52  2/-
  Ostrava-Kunčičky  6:56 6:56  
  Ostrava-Kunčice  6:59 7:02  2/-7 spojů
  Vratimov  7:06 7:07  -/3
  Paskov  7:12 7:14  1/2
  Lískovec u Frýdku  7:20 7:21  -/4
  Frýdek-Místek  7:25 7:29  2/-4 spoje
  Baška  7:33 7:33  -/3
  Pržno  7:38 7:38  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  7:43 7:46  -/45 spojů
  Čeladná  7:52 7:53  
  Kunčice pod Ondřejníkem  7:59 8:02  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  8:10 8:12  -/2
  Frenštát pod Radhoštěm město  8:14 8:14  
  Veřovice  8:23   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster