..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3181 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3181 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   14:32  3/-
  Hostašovice  14:43 14:43  -/42 spoje
  Mořkov hlavní trať  14:48 14:49  
  Veřovice  14:56 14:57  -/32 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  15:04 15:04  
  Frenštát pod Radhoštěm  15:08 15:12  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  15:20 15:21  -/2
  Čeladná  15:25 15:26  
  Frýdlant nad Ostravicí  15:32   -/36 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster