..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3901 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3901 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kojetín   5:05  -/1
  Bezměrov  5:09 5:10  
  Postoupky  5:13 5:13  
  Kroměříž  5:18 5:40  -/44 spoje
  Hulín  5:48 5:50  2/27 spojů
  Třebětice  5:55 5:55  -/1
  Holešov  6:00 6:01  -/3
  Dobrotice  6:06 6:06  
  Hlinsko pod Hostýnem  6:12 6:12  
  Bystřice pod Hostýnem  6:17 6:28  -/22 spoje
  Loukov  6:33 6:34  -/1
  Osíčko  6:38 6:38  -/3
  Podhradní Lhota  6:43 6:44  
  Kunovice-Loučka  6:47 6:47  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  6:52 6:52  
  Branky na Moravě  6:56 6:56  -/2
  Valašské Meziříčí  7:03 7:30  2/-5 spojů
  Hostašovice  7:41 7:43  -/32 spoje
  Mořkov hlavní trať  7:48 7:49  
  Veřovice  7:56 7:57  -/31 spoj
  Frenštát pod Radhoštěm město  8:05 8:05  
  Frenštát pod Radhoštěm  8:08 8:11  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  8:19 8:20  -/2
  Čeladná  8:24 8:25  
  Frýdlant nad Ostravicí  8:31 8:33  -/34 spoje
  Pržno  8:37 8:39  -/1
  Baška  8:43 8:44  -/3
  Frýdek-Místek  8:48 9:02  2/-4 spoje
  Lískovec u Frýdku  9:06 9:07  -/4
  Paskov  9:12 9:14  1/1
  Vratimov  9:18 9:19  -/4
  Ostrava-Kunčice  9:23 9:26  2/-7 spojů
  Ostrava střed  9:33 9:33  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  9:38  frdlantsk/16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster