..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3903 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3903 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kojetín   7:14  -/4
  Bezměrov  7:18 7:19  
  Postoupky  7:22 7:22  
  Kroměříž  7:27 7:28  -/53 spoje
  Hulín  7:36 7:50  2/37 spojů
  Třebětice  7:55 7:55  -/1
  Holešov  8:00 8:05  -/2
  Hlinsko pod Hostýnem  8:14 8:14  
  Bystřice pod Hostýnem  8:18 8:19  -/32 spoje
  Loukov  8:25 8:25  
  Osíčko  8:29 8:29  -/2
  Podhradní Lhota  8:34 8:35  
  Kunovice-Loučka  8:38 8:38  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  8:43 8:43  
  Branky na Moravě  8:47 8:47  -/2
  Valašské Meziříčí  8:54 9:15  2/-5 spojů
  Hostašovice  9:26 9:27  -/42 spoje
  Mořkov hlavní trať  9:32 9:32  
  Veřovice  9:39 9:40  -/33 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  9:47 9:47  
  Frenštát pod Radhoštěm  9:51 9:52  -/2
  Kunčice pod Ondřejníkem  10:00 10:01  -/2
  Čeladná  10:05 10:06  
  Frýdlant nad Ostravicí  10:12 10:15  -/31 spoj
  Pržno  10:19 10:19  
  Baška  10:23 10:24  -/3
  Frýdek-Místek  10:28 10:32  2/-2 spoje
  Lískovec u Frýdku  10:36 10:37  -/4
  Paskov  10:42 10:43  1/1
  Vratimov  10:47 10:48  -/4
  Ostrava-Kunčice  10:52 10:56  2/-4 spoje
  Ostrava střed  11:03 11:03  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  11:08  frdlantsk/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster