..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3904 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3904 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ostrava hlavní nádraží   4:48 frdlantsk/1
  Ostrava střed  4:53 4:54  2/-
  Ostrava-Kunčice  5:01 5:02  2/-6 spojů
  Vratimov  5:06 5:07  -/3
  Paskov  5:12 5:14  1/2
  Lískovec u Frýdku  5:20 5:21  -/4
  Frýdek-Místek  5:25 5:29  2/-4 spoje
  Baška  5:33 5:33  -/3
  Pržno  5:38 5:38  -/2
  Frýdlant nad Ostravicí  5:43 5:48  -/44 spoje
  Čeladná  5:54 5:55  
  Kunčice pod Ondřejníkem  6:01 6:03  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  6:11 6:25  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  6:27 6:27  
  Veřovice  6:36 6:39  -/21 spoj
  Mořkov hlavní trať  6:45 6:45  
  Hostašovice  6:50 6:51  -/42 spoje
  Valašské Meziříčí  7:01 7:14  2/-5 spojů
  Branky na Moravě  7:20 7:21  -/2
  Police u Valašského Meziříčí  7:25 7:25  
  Kunovice-Loučka  7:31 7:31  -/3
  Podhradní Lhota  7:34 7:34  
  Osíčko  7:39 7:40  -/2
  Loukov  7:43 7:43  
  Bystřice pod Hostýnem  7:48 7:49  -/32 spoje
  Hlinsko pod Hostýnem  7:54 7:54  
  Dobrotice  7:59 7:59  
  Holešov  8:03 8:04  -/3
  Třebětice  8:08 8:09  -/1
  Hulín  8:13 8:22  2/23 spoje
  Kroměříž  8:30 8:31  -/43 spoje
  Postoupky  8:36 8:36  
  Bezměrov  8:39 8:40  
  Kojetín  8:45   -/14 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster