Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:30 | 4:32 | 6818 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:08) | Chomutov (5:31) | - / 3 |
4:46 | 4:48 | 6861 | Most (4:11) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:10) | - / 2 |
4:56 | 4:58 | 1692 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:34) | Chomutov (5:57) | - / 3 |
5:08 | | 6931 | Litvínov (4:38) | | - / 3 |
| 5:13 | 6958 | | Litvínov (5:41) | - / 3 |
5:16 | | 16100 | Lovosice (4:08) | | - / 1 |
| 5:23 | 16101 | | Lovosice (6:30) | - / 1 |
5:26 | 5:28 | 6821 | Chomutov (4:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:50) | - / 2 |
5:30 | 5:32 | 6820 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:08) | Chomutov (6:31) | - / 3 |
5:50 | 5:51 | 1697 | Chomutov (5:00) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:10) | - / 2 |
5:51 | 5:53 | R 420 | Košice (16:20) | Cheb (9:07) | - / 3 |
6:08 | | 6868 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:48) | | - / 2 |
6:13 | | 6933 | Litvínov (5:46) | | - / 1 |
| 6:14 | 6930 | | Litvínov (6:41) | - / 1 |
| 6:17 | 6869 | | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:37) | - / 2 |
6:26 | 6:28 | 6823 | Chomutov (5:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:50) | - / 2 |
6:30 | 6:32 | 6822 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:08) | Chomutov (7:31) | - / 3 |
| 6:37 | 16103 | | Lovosice (7:50) | - / 1 |
6:41 | | 6935 | Litvínov (6:12) | | - / 1 |
| 6:43 | 6932 | | Litvínov (7:18) | - / 1 |
6:51 | 6:53 | R 873 | Chomutov (6:03) | Praha Masarykovo nádraží (8:38) | - / 2 |
7:09 | 7:10 | 1699 | Chomutov (6:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:33) | - / 2 |
7:18 | | 6937 | Litvínov (6:50) | | - / 2 |
7:22 | | 16102 | Lovosice (6:00) | | - / 1 |
7:26 | 7:28 | 6825 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:50) | - / 2 |
7:30 | 7:32 | 6824 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:08) | Chomutov (8:31) | - / 3 |
| 7:37 | 16105 | | Lovosice (8:56) | - / 1 |
| 7:41 | 6934 | | Litvínov (8:10) | - / 1 |
7:51 | 7:53 | R 697 | Karlovy Vary (5:42) | Liberec (10:44) | - / 2 |
8:15 | 8:17 | R 690 | Liberec (5:35) | Cheb (11:30) | - / 3 |
8:26 | 8:28 | 6827 | Chomutov (7:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:50) | - / 2 |
8:30 | 8:32 | 6826 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:08) | Chomutov (9:31) | - / 3 |
8:54 | | 6939 | Litvínov (8:17) | | - / 1 |
9:26 | 9:28 | 6829 | Chomutov (8:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:50) | - / 2 |
9:30 | 9:32 | 6828 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:08) | Chomutov (10:31) | - / 3 |
9:34 | | 16104 | Litoměřice horní nádraží (8:02) | | - / 1 |
9:51 | 9:53 | R 241 | Cheb (6:40) | Žilina (18:29) | - / 2 |
10:41 | 10:43 | R 670 | Brno hlavní nádraží (5:13) | Cheb (13:54) | - / 3 |
| 10:46 | 16107 | | Lovosice (11:58) | - / 1 |
| 10:51 | 6938 | | Litvínov (11:19) | - / 1 |
11:26 | 11:28 | 6831 | Chomutov (10:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:50) | - / 2 |
11:30 | | 16106 | Lovosice (10:03) | | - / 1 |
11:30 | 11:32 | 6830 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:08) | Chomutov (12:31) | - / 3 |
11:51 | 11:53 | R 875 | Cheb (8:40) | Praha Masarykovo nádraží (13:38) | - / 2 |
12:13 | | 6941 | Litvínov (11:40) | | - / 1 |
12:15 | 12:17 | R 692 | Děčín hlavní nádraží (11:35) | Cheb (15:31) | - / 3 |
12:26 | 12:28 | 6833 | Chomutov (11:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:50) | - / 2 |
12:30 | 12:32 | 6832 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:08) | Chomutov (13:31) | - / 3 |
| 12:40 | 16109 | | Lovosice (13:58) | - / 1 |
13:22 | | 16108 | Lovosice (12:04) | | - / 1 |
13:26 | 13:28 | 6835 | Chomutov (12:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:50) | - / 2 |
| 13:28 | 16131 | | Bořislav (14:11) | - / 1 |
13:30 | 13:32 | 6834 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:08) | Chomutov (14:31) | - / 3 |
| 13:39 | 6942 | | Litvínov (14:07) | - / 3 |
13:41 | | 6943 | Litvínov (13:12) | | - / 2 |
13:51 | 13:53 | R 695 | Cheb (10:40) | Děčín hlavní nádraží (14:33) | - / 2 |
14:15 | 14:17 | R 240 | Žilina (5:30) | Cheb (17:31) | - / 3 |
14:26 | 14:28 | 6837 | Chomutov (13:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:50) | - / 2 |
| 14:28 | 6944 | | Litvínov (14:57) | - / 1 |
14:37 | 14:39 | 1694 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:16) | Chomutov (15:30) | - / 3 |
14:42 | | 6945 | Litvínov (14:15) | | - / 1 |
14:53 | | 16130 | Bořislav (14:18) | | - / 1 |
15:00 | 15:02 | 6836 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:38) | Chomutov (16:01) | - / 3 |
15:26 | 15:28 | 6839 | Chomutov (14:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:50) | - / 2 |
| 15:28 | 16111 | | Lovosice (16:49) | - / 1 |
15:30 | 15:32 | 6838 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:08) | Chomutov (16:31) | - / 3 |
15:40 | | 6947 | Litvínov (15:05) | | - / 2 |
| 15:43 | 6920 | | Louka u Litvínova (16:09) | - / 1 |
15:51 | 15:53 | R 671 | Cheb (12:42) | Brno hlavní nádraží (21:40) | - / 2 |
16:15 | 16:17 | R 694 | Liberec (13:22) | Cheb (19:30) | - / 3 |
16:21 | | 16110 | Lovosice (15:00) | | - / 1 |
16:26 | 16:28 | 6841 | Chomutov (15:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:50) | - / 2 |
16:30 | 16:32 | 6840 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:08) | Chomutov (17:31) | - / 3 |
16:44 | | 6949 | Louka u Litvínova (16:19) | | - / 1 |
| 16:47 | 6946 | | Litvínov (17:15) | - / 1 |
| 17:17 | 16113 | | Lovosice (18:28) | - / 1 |
17:26 | 17:28 | 6843 | Chomutov (16:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:50) | - / 2 |
17:30 | 17:32 | 6842 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:08) | Chomutov (18:31) | - / 3 |
17:47 | | 6951 | Litvínov (17:20) | | - / 1 |
17:51 | 17:53 | R 691 | Cheb (14:40) | Liberec (20:48) | - / 2 |
18:05 | | 16112 | Lovosice (16:56) | | - / 1 |
18:09 | 18:10 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) | - / 2 |
| 18:11 | 6948 | | Litvínov (18:43) | - / 1 |
18:15 | 18:17 | R 870 | Praha Masarykovo nádraží (16:26) | Cheb (21:30) | - / 3 |
18:26 | 18:28 | 6845 | Chomutov (17:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:50) | - / 2 |
18:30 | 18:32 | 6844 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:08) | Chomutov (19:31) | - / 3 |
19:13 | | 6953 | Litvínov (18:46) | | - / 1 |
| 19:17 | 16115 | | Litoměřice horní nádraží (20:56) | - / 1 |
| 19:22 | 6922 | | Louka u Litvínova (19:44) | - / 1 |
19:26 | 19:28 | 6847 | Chomutov (18:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:50) | - / 2 |
19:30 | 19:32 | 6846 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:08) | Chomutov (20:31) | - / 3 |
19:51 | 19:53 | R 871 | Cheb (16:40) | Praha Masarykovo nádraží (21:38) | - / 2 |
20:01 | | 16114 | Lovosice (18:45) | | - / 1 |
20:15 | 20:17 | R 696 | Děčín hlavní nádraží (19:36) | Karlovy Vary (22:29) | - / 3 |
20:26 | 20:28 | 6849 | Chomutov (19:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:50) | - / 2 |
21:00 | 21:02 | 6848 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:38) | Chomutov (22:01) | - / 3 |
21:51 | 21:53 | R 421 | Cheb (18:40) | Košice (11:50) | - / 2 |
22:15 | 22:17 | R 872 | Praha Masarykovo nádraží (20:26) | Chomutov (23:06) | - / 3 |
22:26 | 22:28 | 6851 | Chomutov (21:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:50) | - / 2 |
22:30 | 22:32 | 6860 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:08) | Most (23:05) | - / 3 |