Vlak 6836 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14:38 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 14:40 | 14:42 | 2/- | 4 spoje | |
Chabařovice | 14:50 | 14:51 | 3/1 | ||
Bohosudov | 14:53 | 14:54 | -/2 | ||
Proboštov | 14:57 | 14:58 | |||
Teplice v Čechách | 15:00 | 15:02 | -/3 | 5 spojů | |
Řetenice | 15:04 | 15:05 | -/4 | 5 spojů | |
Oldřichov u Duchcova | 15:07 | 15:08 | -/5 | 4 spoje | |
Duchcov | 15:11 | 15:12 | |||
Želénky | 15:14 | 15:15 | |||
Chotějovice | 15:18 | 15:19 | |||
Bílina | 15:22 | 15:23 | 2/- | 4 spoje | |
Bílina kyselka | 15:25 | 15:26 | |||
Želenice nad Bílinou | 15:29 | 15:30 | |||
Most | 15:35 | 15:37 | 3/- | 5 spojů | |
Třebušice | 15:43 | 15:44 | 1/- | ||
Kyjice | 15:49 | 15:50 | 1/- | ||
Jirkov zastávka | 15:53 | 15:54 | |||
Odb Chomutov město | 15:57 | 15:58 | |||
Chomutov | 16:01 | -/5 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci