Vlak 6826 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8:08 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 8:10 | 8:12 | 2/- | 4 spoje | |
Bohosudov | 8:23 | 8:24 | -/2 | ||
Proboštov | 8:27 | 8:28 | |||
Teplice v Čechách | 8:30 | 8:32 | -/3 | 1 spoj | |
Řetenice | 8:34 | 8:35 | -/4 | 3 spoje | |
Oldřichov u Duchcova | 8:37 | 8:38 | -/5 | 3 spoje | |
Duchcov | 8:41 | 8:42 | |||
Želénky | 8:44 | 8:45 | |||
Chotějovice | 8:48 | 8:49 | |||
Bílina | 8:52 | 8:53 | 2/- | 2 spoje | |
Bílina kyselka | 8:55 | 8:56 | |||
Želenice nad Bílinou | 8:59 | 9:00 | |||
Most | 9:05 | 9:07 | 3/- | 3 spoje | |
Třebušice | 9:13 | 9:14 | 1/- | ||
Kyjice | 9:19 | 9:20 | 1/- | ||
Jirkov zastávka | 9:23 | 9:24 | |||
Odb Chomutov město | 9:27 | 9:28 | |||
Chomutov | 9:31 | -/5 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci