Vlak 6824 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7:08 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 7:10 | 7:12 | 2/- | 6 spojů | |
Chabařovice | 7:20 | 7:21 | 3/1 | ||
Bohosudov | 7:23 | 7:24 | -/2 | ||
Proboštov | 7:27 | 7:28 | |||
Teplice v Čechách | 7:30 | 7:32 | -/3 | 5 spojů | |
Řetenice | 7:34 | 7:35 | -/4 | 3 spoje | |
Oldřichov u Duchcova | 7:37 | 7:38 | -/5 | 3 spoje | |
Duchcov | 7:41 | 7:42 | |||
Želénky | 7:44 | 7:45 | |||
Chotějovice | 7:48 | 7:49 | |||
Bílina | 7:52 | 7:53 | 2/- | 2 spoje | |
Bílina kyselka | 7:55 | 7:56 | |||
Želenice nad Bílinou | 7:59 | 8:00 | |||
Most | 8:05 | 8:07 | 3/- | 4 spoje | |
Třebušice | 8:13 | 8:14 | 1/- | ||
Kyjice | 8:19 | 8:20 | 1/- | ||
Jirkov zastávka | 8:23 | 8:24 | |||
Odb Chomutov město | 8:27 | 8:28 | |||
Chomutov | 8:31 | -/5 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci