Vlak 6844 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18:08 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 18:10 | 18:12 | 2/- | 3 spoje | |
Chabařovice | 18:20 | 18:21 | 3/1 | ||
Bohosudov | 18:23 | 18:24 | -/2 | ||
Proboštov | 18:27 | 18:28 | |||
Teplice v Čechách | 18:30 | 18:32 | -/3 | 3 spoje | |
Řetenice | 18:34 | 18:35 | -/4 | 4 spoje | |
Oldřichov u Duchcova | 18:37 | 18:38 | -/5 | 3 spoje | |
Duchcov | 18:41 | 18:42 | |||
Želénky | 18:44 | 18:45 | |||
Chotějovice | 18:48 | 18:49 | |||
Bílina | 18:52 | 18:53 | 2/- | 3 spoje | |
Bílina kyselka | 18:55 | 18:56 | |||
Želenice nad Bílinou | 18:59 | 19:00 | |||
Most | 19:05 | 19:07 | 3/- | 2 spoje | |
Třebušice | 19:13 | 19:14 | 1/- | ||
Kyjice | 19:19 | 19:20 | 1/- | ||
Jirkov zastávka | 19:23 | 19:24 | |||
Odb Chomutov město | 19:27 | 19:28 | |||
Chomutov | 19:31 | -/5 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci