Vlak 6939 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Litvínov | 8:17 | -/3 | |||
Louka u Litvínova | 8:20 | 8:28 | -/2 | 2 spoje | |
Lom u Mostu | x | 8:31 | 8:32 | ||
Osek | 8:38 | 8:38 | -/2 | ||
Háj u Duchcova | x | 8:40 | 8:41 | ||
Oldřichov u Duchcova | 8:46 | 8:47 | -/2 | 3 spoje | |
Řetenice | 8:50 | 8:51 | -/3 | 3 spoje | |
Teplice v Čechách | 8:54 | -/1 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci