R 872 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB249 + BDbmsee448 + A150 Detail řazení » | |
Poznámky: Nejede 24.,31.XII. Z Ústí nad Labem hl.n. do Chomutova v obráceném řadění |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 20:26 | II./2 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20:50 | 20:52 | 2/- | 5 spojů | |
Roudnice nad Labem | 21:13 | 21:15 | 2/- | 1 spoj | |
Lovosice | 21:26 | 21:28 | 2/- | 2 spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21:45 | 21:56 | 3/- | 3 spoje | |
Ústí nad Labem západ | 21:58 | 22:00 | 3/- | 4 spoje | |
Teplice v Čechách | 22:15 | 22:17 | -/3 | 2 spoje | |
Duchcov | 22:24 | 22:25 | |||
Bílina | 22:32 | 22:33 | 2/- | 1 spoj | |
Most | 22:43 | 22:45 | 3/- | 1 spoj | |
Jirkov zastávka | 22:58 | 22:59 | |||
Odb Chomutov město | 23:02 | 23:03 | |||
Chomutov | 23:06 | -/4 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci