Vlak 6848 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20:38 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 20:40 | 20:42 | 2/- | 1 spoj | |
Chabařovice | 20:50 | 20:51 | 3/1 | ||
Bohosudov | 20:53 | 20:54 | -/2 | ||
Proboštov | 20:57 | 20:58 | |||
Teplice v Čechách | 21:00 | 21:02 | -/3 | 1 spoj | |
Řetenice | 21:04 | 21:05 | -/4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 21:07 | 21:08 | -/5 | 1 spoj | |
Duchcov | 21:11 | 21:12 | |||
Želénky | 21:14 | 21:15 | |||
Chotějovice | 21:18 | 21:19 | |||
Bílina | 21:22 | 21:23 | 2/- | 2 spoje | |
Bílina kyselka | 21:25 | 21:26 | |||
Želenice nad Bílinou | 21:29 | 21:30 | |||
Most | 21:35 | 21:37 | 3/- | 4 spoje | |
Třebušice | 21:43 | 21:44 | 1/- | ||
Kyjice | 21:49 | 21:50 | 1/- | ||
Jirkov zastávka | 21:53 | 21:54 | |||
Odb Chomutov město | 21:57 | 21:58 | |||
Chomutov | 22:01 | -/5 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci