Vlak 6851 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 21:25 | -/3 | |||
Odb Chomutov město | 21:28 | 21:29 | |||
Jirkov zastávka | 21:32 | 21:33 | |||
Kyjice | 21:36 | 21:37 | 1/- | ||
Třebušice | 21:42 | 21:43 | 1/- | ||
Most | 21:49 | 21:51 | 3/- | 4 spoje | |
Želenice nad Bílinou | 21:56 | 21:57 | |||
Bílina kyselka | 22:00 | 22:01 | |||
Bílina | 22:04 | 22:05 | 1/- | 2 spoje | |
Chotějovice | 22:07 | 22:08 | |||
Želénky | 22:11 | 22:12 | |||
Duchcov | 22:14 | 22:15 | |||
Oldřichov u Duchcova | 22:18 | 22:19 | -/6 | 1 spoj | |
Řetenice | 22:22 | 22:23 | -/3 | 1 spoj | |
Teplice v Čechách | 22:26 | 22:28 | -/2 | 1 spoj | |
Proboštov | 22:29 | 22:30 | |||
Bohosudov | 22:34 | 22:35 | -/3 | ||
Chabařovice | 22:37 | 22:38 | 2/2 | ||
Ústí nad Labem západ | 22:46 | 22:48 | 3/- | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22:50 | 1/- | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci