Vlak 6823 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 5:25 | -/3 | |||
Odb Chomutov město | 5:28 | 5:29 | |||
Jirkov zastávka | 5:32 | 5:33 | |||
Kyjice | 5:36 | 5:37 | 1/- | ||
Třebušice | 5:42 | 5:43 | 1/- | ||
Most | 5:49 | 5:51 | 3/- | 10 spojů | |
Želenice nad Bílinou | 5:56 | 5:57 | |||
Bílina kyselka | 6:00 | 6:01 | |||
Bílina | 6:04 | 6:05 | 1/- | 5 spojů | |
Chotějovice | 6:07 | 6:08 | |||
Želénky | 6:11 | 6:12 | |||
Duchcov | 6:14 | 6:15 | |||
Oldřichov u Duchcova | 6:18 | 6:19 | -/6 | 6 spojů | |
Řetenice | 6:22 | 6:23 | -/3 | 7 spojů | |
Teplice v Čechách | 6:26 | 6:28 | -/2 | 5 spojů | |
Proboštov | 6:29 | 6:30 | |||
Bohosudov | 6:34 | 6:35 | -/3 | ||
Chabařovice | 6:37 | 6:38 | 2/2 | ||
Ústí nad Labem západ | 6:46 | 6:48 | 3/- | 5 spojů | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6:50 | 1/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci