Vlak 6937 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Litvínov | 6:50 | -/3 | |||
Louka u Litvínova | 6:52 | 6:53 | -/4 | 2 spoje | |
Lom u Mostu | x | 6:57 | 6:57 | ||
Osek | 7:03 | 7:04 | -/2 | ||
Háj u Duchcova | x | 7:06 | 7:06 | ||
Oldřichov u Duchcova | 7:11 | 7:12 | -/6 | 4 spoje | |
Řetenice | 7:15 | 7:15 | 5 spojů | ||
Teplice v Čechách | 7:18 | -/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci