..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 420 :..
Číslo vlaku:
 
R 420 "Excelsior"
Řazení vlaku: 163 + WLAB + WLAB/Bc + Bc + AB349 + BDs450 + 4xB249 + AB349 + Bc + WLAB  Detail řazení »
Poznámky: Řadění z Košic
Přeprava listovní pošty pp Ostrava hl.n. – Cheb ve voze BDs

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Košice   16:20  
  Kysak  16:32 16:34  
  Margecany  16:48 16:50  
  Spišská Nová Ves  17:16 17:18  
  Poprad-Tatry  17:37 17:40  
  Štrba  17:55 17:57  
  Liptovský Mikuláš  18:24 18:26  
  Ružomberok  18:44 18:46  
  Kraľovany  19:01 19:03  
  Vrútky  19:16 19:18  
  Žilina  19:34 19:52  
  Čadca  20:17 20:30  
  Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa)  20:40 20:41  -/2
  Třinec (Trzyniec)  20:59 21:00  2/-
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  21:08 21:11  2/-4 spoje
  Karviná hlavní nádraží  21:27 21:28  2/-2 spoje
  Bohumín  21:41 21:43  4 spoje
  Ostrava hlavní nádraží  21:52 21:54  5 spojů
  Ostrava-Svinov  21:59 22:02  4/-4 spoje
  Studénka  22:13 22:15  1/-5 spojů
  Suchdol nad Odrou  22:23 22:25  3/-4 spoje
  Hranice na Moravě  22:38 22:40  3/12 spoje
  Přerov  22:58 23:15  1/-
  Olomouc hlavní nádraží  23:35 23:39  1 spoj
  Zábřeh na Moravě  0:11 0:12  2/-1 spoj
  Česká Třebová  0:54 1:02  1/-2 spoje
  Ústí nad Orlicí  1:11 1:13 prask/2
  Choceň  1:26 1:28  2/-1 spoj
  Pardubice hlavní nádraží  1:47 1:51  3/-2 spoje
  Kolín  2:16 2:18  3/-
  Praha hlavní nádraží  3:07 4:00  3/-
  Kralupy nad Vltavou  4:29 4:31  2/-7 spojů
  Roudnice nad Labem  4:52 4:54  2/-6 spojů
  Lovosice  5:05 5:08  2/-8 spojů
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  5:25 5:32  3/-8 spojů
  Ústí nad Labem západ  5:34 5:36  3/-7 spojů
  Teplice v Čechách  5:51 5:53  -/36 spojů
  Duchcov  6:00 6:01  
  Bílina  6:08 6:09  2/-5 spojů
  Most  6:19 6:22  3/-8 spojů
  Jirkov zastávka  6:35 6:36  
  Chomutov město  6:39 6:40  
  Chomutov  6:43 6:45  -/46 spojů
  Kadaň-Prunéřov  6:55 7:05  2/-4 spoje
  Klášterec nad Ohří  7:11 7:12  -/3
  Ostrov nad Ohří  7:41 7:42  -/41 spoj
  Karlovy Vary  8:06 8:14  -/15 spojů
  Chodov  8:25 8:26  -/43 spoje
  Sokolov  8:36 8:38  -/33 spoje
  Cheb  9:07   3/-4 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster