R 1492 | |
Řazení vlaku: 754 + Bt278 + Bg260 + Bt278 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění v (5) a 22.,30.XII.,27.X., kromě 24.,31.XII.,28.X. Jede v (5),(+) a 22.,30.XII.,27.X., nejede 24.,25.,31.XII.,1.I.,27.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 14:52 | 1v/- | |||
Horní Bříza | 15:11 | 15:11 | -/3 | ||
Kaznějov | 15:20 | 15:21 | -/3 | ||
Plasy | 15:27 | 15:28 | -/2 | ||
Žihle | 15:45 | 15:46 | -/2 | ||
Blatno u Jesenice | 15:55 | 15:57 | -/3 | 4 spoje | |
Podbořany | 16:24 | 16:28 | -/2 | ||
Žatec západ | 16:50 | 16:51 | -/3 | ||
Chomutov | 17:13 | 17:25 | -/4 | 6 spojů | |
Odb Chomutov město | 17:27 | 17:28 | |||
Jirkov zastávka | 17:31 | 17:32 | |||
Most | 17:43 | 17:44 | 3/- | 8 spojů | |
Bílina | 17:54 | 17:55 | 1/- | 3 spoje | |
Duchcov | 18:01 | 18:02 | |||
Teplice v Čechách | 18:09 | 18:10 | -/2 | 4 spoje | |
Ústí nad Labem západ | 18:22 | 18:24 | 3/- | 4 spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18:26 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci