..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1492 :..
Číslo vlaku:
 
R 1492
Řazení vlaku: 754 + Bt278 + Bg260 + Bt278  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (5) a 22.,30.XII.,27.X., kromě 24.,31.XII.,28.X.
Jede v (5),(+) a 22.,30.XII.,27.X.,
nejede 24.,25.,31.XII.,1.I.,27.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   14:52  1v/-
  Horní Bříza  15:11 15:11  -/3
  Kaznějov  15:20 15:21  -/3
  Plasy  15:27 15:28  -/2
  Žihle  15:45 15:46  -/2
  Blatno u Jesenice  15:55 15:57  -/34 spoje
  Podbořany  16:24 16:28  -/2
  Žatec západ  16:50 16:51  -/3
  Chomutov  17:13 17:25  -/46 spojů
  Chomutov město  17:27 17:28  
  Jirkov zastávka  17:31 17:32  
  Most  17:43 17:44  3/-8 spojů
  Bílina  17:54 17:55  1/-3 spoje
  Duchcov  18:01 18:02  
  Teplice v Čechách  18:09 18:10  -/24 spoje
  Ústí nad Labem západ  18:22 18:24  3/-4 spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  18:26   1/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster