Vlak 6860 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22:08 | 1/- | |||
Ústí nad Labem západ | 22:10 | 22:12 | 2/- | 2 spoje | |
Chabařovice | 22:20 | 22:21 | 3/1 | ||
Bohosudov | 22:23 | 22:24 | -/2 | ||
Proboštov | 22:27 | 22:28 | |||
Teplice v Čechách | 22:30 | 22:32 | -/3 | ||
Řetenice | 22:34 | 22:35 | -/4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 22:37 | 22:38 | -/5 | ||
Duchcov | 22:41 | 22:42 | |||
Želénky | 22:44 | 22:45 | |||
Chotějovice | 22:48 | 22:49 | |||
Bílina | 22:52 | 22:53 | 2/- | ||
Bílina kyselka | 22:55 | 22:56 | |||
Želenice nad Bílinou | 22:59 | 23:00 | |||
Most | 23:05 | 3/- |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci