Vlak 6942 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Teplice v Čechách | 13:39 | -/3 | |||
Řetenice | 13:42 | 13:43 | -/4 | 3 spoje | |
Oldřichov u Duchcova | 13:46 | 13:47 | -/5 | 4 spoje | |
Háj u Duchcova | x | 13:52 | 13:52 | ||
Osek | 13:54 | 13:54 | -/2 | ||
Lom u Mostu | x | 14:00 | 14:00 | ||
Louka u Litvínova | 14:04 | 14:04 | -/5 | 3 spoje | |
Litvínov | 14:07 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci