Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:36 | | 16440 | Stará Paka (4:00) | | - / 2 |
| 4:38 | 16441 | | Nová Paka (5:30) | - / 2 |
4:35 | 4:38 | 5550 | Jičín (4:19) | Turnov (5:15) | - / 4 |
4:36 | 4:40 | 5501 | Turnov (4:03) | Hradec Králové hlavní nádraží (6:30) | - / 3 |
6:39 | 6:44 | 16401 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (5:28) | Stará Paka (7:20) | - / 2 |
6:41 | 6:44 | 5500 | Hradec Králové hlavní nádraží (4:38) | Turnov (7:21) | - / 3 |
6:42 | 6:46 | Sp 1940 | Turnov (6:04) | Nymburk hlavní nádraží (8:04) | - / 4 |
6:38 | 6:55 | 16400 | Nová Paka (5:44) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (8:32) | - / 3 |
8:40 | 8:47 | 16403 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (7:13) | Stará Paka (9:21) | - / 2 |
8:45 | 8:47 | 5502 | Hradec Králové hlavní nádraží (7:12) | Turnov (9:27) | - / 4 |
9:15 | 9:15 | 5503 | Turnov (8:37) | Hradec Králové hlavní nádraží (10:56) | - / 3 |
8:41 | 9:18 | 16404 | Stará Paka (7:45) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (10:31) | - / 3 |
9:47 | 9:48 | Sp 1941 | Nymburk hlavní nádraží (8:31) | Turnov (10:27) | - / 3 |
10:13 | 10:17 | 5551 | Turnov (9:34) | Jičín (10:34) | - / 3 |
10:15 | 10:18 | 16405 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (8:49) | Stará Paka (11:19) | - / 2 |
10:52 | 10:53 | 5504 | Hradec Králové hlavní nádraží (9:07) | Turnov (11:35) | - / 4 |
11:19 | 11:19 | 5505 | Turnov (10:43) | Hradec Králové hlavní nádraží (12:55) | - / 3 |
11:54 | 11:55 | 5552 | Jičín (11:37) | Turnov (12:32) | - / 4 |
11:45 | 12:00 | 16406 | Stará Paka (10:42) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (13:32) | - / 2 |
12:48 | | 16442 | Stará Paka (11:43) | | - / 2 |
12:50 | 12:51 | 5506 | Hradec Králové hlavní nádraží (11:07) | Turnov (13:27) | - / 4 |
13:17 | 13:17 | 5507 | Turnov (12:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:55) | - / 3 |
12:46 | 13:22 | 16407 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (11:26) | Stará Paka (13:59) | - / 2 |
| 13:30 | 16426 | | Mladá Boleslav hlavní nádraží (15:37) | - / 2 |
14:47 | 14:48 | 5508 | Hradec Králové hlavní nádraží (13:05) | Turnov (15:28) | - / 4 |
15:15 | 15:15 | 5509 | Turnov (14:37) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:57) | - / 3 |
14:46 | 15:20 | 16408 | Trutnov hlavní nádraží (12:52) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (17:07) | - / 3 |
14:42 | 15:21 | 16409 | Mělník (11:36) | Stará Paka (16:19) | - / 2 |
15:38 | 15:39 | R 1460 | Turnov (15:01) | Praha-Vršovice (18:03) | - / 3 |
15:47 | 15:48 | 5528 | Hradec Králové hlavní nádraží (14:05) | Turnov (16:25) | - / 4 |
16:11 | 16:12 | Sp 1942 | Turnov (15:38) | Nymburk hlavní nádraží (17:33) | - / 4 |
16:50 | 16:50 | 5510 | Hradec Králové hlavní nádraží (15:06) | Turnov (17:25) | - / 4 |
17:18 | 17:18 | 5511 | Turnov (16:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:00) | - / 3 |
16:46 | 17:20 | 16410 | Stará Paka (15:46) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (18:37) | - / 3 |
17:05 | 17:21 | 16411 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (15:57) | Stará Paka (18:29) | - / 2 |
18:47 | 18:47 | 5512 | Hradec Králové hlavní nádraží (17:05) | Turnov (19:24) | - / 4 |
19:13 | 19:18 | 5513 | Turnov (18:36) | Hradec Králové hlavní nádraží (20:58) | - / 3 |
18:45 | 19:19 | 16413 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (17:14) | Stará Paka (20:17) | - / 3 |
18:42 | 19:20 | 16412 | Stará Paka (17:51) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (20:37) | - / 2 |
20:46 | 20:47 | 5514 | Hradec Králové hlavní nádraží (19:15) | Turnov (21:19) | - / 4 |
23:13 | 23:14 | 5553 | Turnov (22:39) | Jičín (23:28) | - / 3 |