..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5511 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5511 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   16:34  2/2
  Turnov město  16:39 16:40  
  Karlovice-Sedmihorky  16:45 16:46  
  Hrubá Skála  16:48 16:49  -/2
  Borek pod Troskami  16:53 16:54  
  Ktová  16:56 16:57  
  Rovensko pod Troskami  16:59 17:06  -/2
  Semínova Lhota  17:09 17:10  
  Jivany  17:12 17:13  
  Libuň zastávka  17:15 17:15  
  Libuň  17:18 17:18  -/32 spoje
  Jinolice  17:22 17:23  
  Železnice  17:27 17:27  
  Jičín zastávka  17:30 17:30  
  Jičín  17:34 17:35  -/22 spoje
  Vitiněves  17:40 17:40  
  Butoves  17:44 17:45  -/3
  Kovač  17:48 17:49  
  Vojice  17:52 17:52  
  Sobčice  17:55 17:55  
  Ostroměř  17:58 18:07  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  18:14 18:14  
  Hořice v Podkrkonoší  18:18 18:19  -/3
  Jeřice  18:23 18:23  
  Třebovětice  18:26 18:27  
  Cerekvice nad Bystřicí  18:28 18:29  
  Hněvčeves  18:32 18:36  -/11 spoj
  Sadová  18:40 18:40  
  Dohalice  18:43 18:43  
  Dlouhé Dvory  18:48 18:48  
  Všestary  18:52 18:53  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  19:00   3/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster