..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5512 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5512 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   17:05  3/-
  Plotiště nad Labem  17:08 17:09  
  Všestary  17:12 17:13  -/3
  Dlouhé Dvory  17:17 17:17  
  Dohalice  17:22 17:22  
  Sadová  17:25 17:25  
  Hněvčeves  17:29 17:33  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  17:36 17:36  
  Třebovětice  17:38 17:38  
  Jeřice  17:42 17:42  
  Hořice v Podkrkonoší  17:47 17:48  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  17:51 17:51  
  Ostroměř  17:59 18:05  -/53 spoje
  Sobčice  18:08 18:08  
  Vojice  18:10 18:11  
  Kovač  18:14 18:14  
  Butoves  18:17 18:18  -/3
  Vitiněves  18:22 18:22  
  Jičín  18:27 18:33  -/2
  Jičín zastávka x18:36 18:36  
  Železnice x18:39 18:39  
  Jinolice x18:43 18:43  
  Libuň  18:47 18:47  -/43 spoje
  Libuň zastávka x18:50 18:50  
  Jivany x18:52 18:52  
  Semínova Lhota x18:54 18:54  
  Rovensko pod Troskami  18:57 19:02  -/2
  Ktová x19:05 19:05  
  Borek pod Troskami x19:07 19:07  
  Hrubá Skála  19:10 19:11  -/2
  Karlovice-Sedmihorky x19:13 19:13  
  Turnov město  19:18 19:18  
  Turnov  19:24   2/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster