..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5504 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5504 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   9:07  2/-
  Všestary  9:14 9:14  -/3
  Dlouhé Dvory  9:18 9:19  
  Dohalice  9:23 9:24  
  Sadová  9:26 9:27  
  Hněvčeves  9:30 9:31  -/21 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  9:34 9:35  
  Třebovětice  9:36 9:37  
  Jeřice  9:40 9:41  
  Hořice v Podkrkonoší  9:45 9:47  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  9:50 9:50  
  Ostroměř  9:58 10:08  -/52 spoje
  Sobčice  10:11 10:11  
  Vojice  10:14 10:14  
  Kovač  10:17 10:18  
  Butoves  10:21 10:22  -/3
  Vitiněves  10:26 10:26  
  Jičín  10:32 10:36  -/41 spoj
  Jičín zastávka  10:39 10:40  
  Železnice  10:42 10:43  
  Jinolice  10:48 10:48  
  Libuň  10:52 10:53  -/41 spoj
  Libuň zastávka  10:55 10:55  
  Jivany  10:58 10:58  
  Semínova Lhota  11:01 11:01  
  Rovensko pod Troskami  11:04 11:11  -/2
  Ktová  11:13 11:14  
  Borek pod Troskami  11:16 11:17  
  Hrubá Skála  11:20 11:21  -/2
  Karlovice-Sedmihorky  11:23 11:24  
  Turnov město  11:28 11:29  
  Turnov  11:35   2/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster