..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5501 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5501 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   4:03  2/2
  Turnov město  4:08 4:09  
  Karlovice-Sedmihorky x4:14 4:14  
  Hrubá Skála  4:17 4:17  -/2
  Borek pod Troskami x4:21 4:21  
  Ktová x4:23 4:23  
  Rovensko pod Troskami  4:26 4:26  -/2
  Semínova Lhota x4:29 4:29  
  Jivany x4:31 4:31  
  Libuň zastávka x4:34 4:34  
  Libuň  4:36 4:40  -/32 spoje
  Jinolice x4:44 4:44  
  Železnice x4:48 4:48  
  Jičín zastávka x4:50 4:50  
  Jičín  4:54 5:10  -/31 spoj
  Vitiněves  5:15 5:16  
  Butoves  5:20 5:21  -/3
  Kovač  5:24 5:25  
  Vojice  5:28 5:28  
  Sobčice  5:31 5:31  
  Ostroměř  5:34 5:36  -/21 spoj
  Dobrá Voda u Hořic  5:43 5:44  
  Hořice v Podkrkonoší  5:48 5:49  -/3
  Jeřice  5:53 5:54  
  Třebovětice  5:57 5:58  
  Cerekvice nad Bystřicí  6:00 6:00  
  Hněvčeves  6:03 6:04  -/21 spoj
  Sadová  6:07 6:08  
  Dohalice  6:11 6:11  
  Dlouhé Dvory  6:16 6:17  
  Všestary  6:21 6:21  -/2
  Plotiště nad Labem  6:25 6:25  
  Hradec Králové hlavní nádraží  6:30   3/-12 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster