..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5502 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5502 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   7:12  3/-
  Všestary  7:18 7:22  -/2
  Sadová  7:32 7:32  
  Hněvčeves  7:36 7:36  -/22 spoje
  Hořice v Podkrkonoší  7:47 7:48  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  7:51 7:51  
  Ostroměř  7:59 8:04  -/53 spoje
  Sobčice  8:07 8:07  
  Vojice  8:10 8:10  
  Kovač  8:13 8:14  
  Butoves  8:17 8:18  -/3
  Vitiněves  8:22 8:22  
  Jičín  8:28 8:29  -/21 spoj
  Jičín zastávka  8:32 8:33  
  Železnice  8:35 8:36  
  Jinolice  8:41 8:41  
  Libuň  8:45 8:47  -/43 spoje
  Libuň zastávka  8:49 8:50  
  Jivany  8:52 8:53  
  Semínova Lhota  8:55 8:56  
  Rovensko pod Troskami  8:59 9:04  -/2
  Ktová  9:07 9:07  
  Borek pod Troskami  9:09 9:10  
  Hrubá Skála  9:13 9:13  -/2
  Karlovice-Sedmihorky  9:16 9:16  
  Turnov město  9:21 9:21  
  Turnov  9:27   2/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster