..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5505 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5505 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   10:43  2/2
  Turnov město  10:48 10:49  
  Karlovice-Sedmihorky  10:54 10:54  
  Hrubá Skála  10:57 10:57  -/2
  Borek pod Troskami  11:02 11:02  
  Ktová  11:05 11:05  
  Rovensko pod Troskami  11:07 11:08  -/3
  Semínova Lhota  11:11 11:11  
  Jivany  11:13 11:14  
  Libuň zastávka  11:16 11:16  
  Libuň  11:19 11:19  -/32 spoje
  Jinolice  11:23 11:24  
  Železnice  11:28 11:28  
  Jičín zastávka  11:31 11:31  
  Jičín  11:35 11:36  -/33 spoje
  Vitiněves  11:41 11:41  
  Butoves  11:45 11:46  -/3
  Kovač  11:49 11:49  
  Vojice  11:52 11:53  
  Sobčice  11:55 11:56  
  Ostroměř  11:59 12:04  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  12:11 12:11  
  Hořice v Podkrkonoší  12:15 12:16  -/3
  Jeřice  12:20 12:21  
  Třebovětice  12:24 12:24  
  Cerekvice nad Bystřicí  12:26 12:26  
  Hněvčeves  12:29 12:30  -/21 spoj
  Sadová  12:34 12:34  
  Dohalice  12:37 12:37  
  Dlouhé Dvory  12:42 12:42  
  Všestary  12:46 12:47  -/3
  Plotiště nad Labem  12:50 12:51  
  Hradec Králové hlavní nádraží  12:55   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster