..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5500 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5500 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   4:38  3/-
  Všestary  4:44 4:45  -/3
  Dlouhé Dvory  4:49 4:49  
  Dohalice  4:54 4:54  
  Sadová  4:57 4:57  
  Hněvčeves  5:01 5:04  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  5:07 5:08  
  Třebovětice  5:09 5:10  
  Jeřice  5:13 5:14  
  Hořice v Podkrkonoší  5:18 5:20  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  5:23 5:23  
  Ostroměř  5:31 5:37  -/51 spoj
  Sobčice  5:40 5:40  
  Vojice  5:43 5:43  
  Kovač  5:46 5:47  
  Butoves  5:50 5:51  -/3
  Vitiněves  5:55 5:55  
  Jičín  6:01 6:25  -/42 spoje
  Jičín zastávka  6:28 6:29  
  Železnice  6:31 6:32  
  Jinolice  6:37 6:37  
  Libuň  6:41 6:44  -/33 spoje
  Libuň zastávka  6:47 6:47  
  Jivany  6:50 6:50  
  Semínova Lhota  6:53 6:53  
  Rovensko pod Troskami  6:56 6:57  -/2
  Ktová  6:59 7:00  
  Borek pod Troskami  7:02 7:03  
  Hrubá Skála  7:06 7:06  -/2
  Karlovice-Sedmihorky  7:09 7:09  
  Turnov město  7:14 7:15  
  Turnov  7:21   2/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster