..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5510 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5510 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   15:06  3/-
  Plotiště nad Labem  15:09 15:10  
  Všestary  15:13 15:14  -/3
  Dlouhé Dvory  15:18 15:18  
  Dohalice  15:23 15:23  
  Sadová  15:26 15:26  
  Hněvčeves  15:30 15:34  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  15:37 15:37  
  Třebovětice  15:39 15:39  
  Jeřice  15:43 15:43  
  Hořice v Podkrkonoší  15:48 15:49  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  15:52 15:52  
  Ostroměř  16:00 16:08  -/53 spoje
  Sobčice  16:11 16:11  
  Vojice  16:14 16:14  
  Kovač  16:17 16:18  
  Butoves  16:21 16:22  -/3
  Vitiněves  16:26 16:26  
  Jičín  16:32 16:33  -/22 spoje
  Jičín zastávka  16:37 16:37  
  Železnice  16:40 16:40  
  Jinolice  16:45 16:46  
  Libuň  16:50 16:50  -/43 spoje
  Libuň zastávka  16:53 16:53  
  Jivany  16:56 16:56  
  Semínova Lhota  16:59 16:59  
  Rovensko pod Troskami  17:02 17:02  -/2
  Ktová  17:05 17:05  
  Borek pod Troskami  17:07 17:08  
  Hrubá Skála  17:11 17:11  -/2
  Karlovice-Sedmihorky  17:14 17:14  
  Turnov město  17:19 17:19  
  Turnov  17:25   2/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster