..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5513 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5513 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   18:36  2/2
  Turnov město  18:41 18:42  
  Karlovice-Sedmihorky  18:47 18:47  
  Hrubá Skála  18:50 18:50  -/2
  Borek pod Troskami  18:55 18:55  
  Ktová  18:58 18:58  
  Rovensko pod Troskami  19:00 19:01  -/2
  Semínova Lhota  19:04 19:05  
  Jivany  19:07 19:08  
  Libuň zastávka  19:10 19:11  
  Libuň  19:13 19:18  -/32 spoje
  Jinolice  19:22 19:22  
  Železnice  19:27 19:27  
  Jičín zastávka  19:30 19:30  
  Jičín  19:34 19:35  -/23 spoje
  Vitiněves  19:40 19:40  
  Butoves  19:44 19:45  -/3
  Kovač  19:48 19:49  
  Vojice  19:52 19:52  
  Sobčice  19:55 19:55  
  Ostroměř  19:58 20:08  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  20:15 20:16  
  Hořice v Podkrkonoší  20:19 20:20  -/3
  Jeřice  20:24 20:24  
  Třebovětice  20:27 20:28  
  Cerekvice nad Bystřicí  20:29 20:30  
  Hněvčeves  20:33 20:33  -/2
  Sadová  20:37 20:37  
  Dohalice  20:40 20:40  
  Dlouhé Dvory  20:45 20:45  
  Všestary  20:49 20:50  -/3
  Plotiště nad Labem  20:53 20:54  
  Hradec Králové hlavní nádraží  20:58   3/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster