..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5506 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5506 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   11:07  3/-
  Všestary  11:13 11:14  -/2
  Dlouhé Dvory  11:18 11:18  
  Dohalice  11:23 11:23  
  Sadová  11:26 11:26  
  Hněvčeves  11:30 11:31  -/21 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  11:34 11:34  
  Třebovětice  11:36 11:36  
  Jeřice  11:40 11:40  
  Hořice v Podkrkonoší  11:45 11:46  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  11:49 11:49  
  Ostroměř  11:57 12:02  -/53 spoje
  Sobčice  12:05 12:06  
  Vojice  12:08 12:09  
  Kovač  12:12 12:12  
  Butoves  12:15 12:16  -/3
  Vitiněves  12:20 12:20  
  Jičín  12:26 12:34  -/31 spoj
  Jičín zastávka  12:37 12:38  
  Železnice  12:40 12:41  
  Jinolice  12:46 12:46  
  Libuň  12:50 12:51  -/43 spoje
  Libuň zastávka  12:53 12:53  
  Jivany  12:56 12:56  
  Semínova Lhota  12:59 12:59  
  Rovensko pod Troskami  13:02 13:03  -/2
  Ktová  13:05 13:06  
  Borek pod Troskami  13:08 13:09  
  Hrubá Skála  13:12 13:13  -/2
  Karlovice-Sedmihorky  13:15 13:16  
  Turnov město  13:20 13:21  
  Turnov  13:27   2/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster