Vlak 5509 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 14:37 | 2/2 | |||
Turnov město | 14:42 | 14:43 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 14:48 | 14:49 | |||
Hrubá Skála | 14:51 | 14:52 | -/2 | ||
Borek pod Troskami | 14:56 | 14:57 | |||
Ktová | 14:59 | 15:00 | |||
Rovensko pod Troskami | 15:02 | 15:03 | -/2 | ||
Semínova Lhota | 15:06 | 15:07 | |||
Jivany | 15:09 | 15:10 | |||
Libuň zastávka | 15:12 | 15:12 | |||
Libuň | 15:15 | 15:15 | -/3 | 5 spojů | |
Jinolice | 15:19 | 15:20 | |||
Železnice | 15:24 | 15:24 | |||
Jičín zastávka | 15:27 | 15:27 | |||
Jičín | 15:31 | 15:37 | -/2 | 3 spoje | |
Vitiněves | 15:42 | 15:42 | |||
Butoves | 15:46 | 15:47 | -/3 | ||
Kovač | 15:50 | 15:51 | |||
Vojice | 15:54 | 15:54 | |||
Sobčice | 15:57 | 15:57 | |||
Ostroměř | 16:00 | 16:07 | -/2 | 3 spoje | |
Dobrá Voda u Hořic | 16:14 | 16:14 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 16:18 | 16:19 | -/3 | ||
Jeřice | 16:23 | 16:23 | |||
Třebovětice | 16:26 | 16:27 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 16:28 | 16:29 | |||
Hněvčeves | 16:32 | 16:34 | -/1 | 2 spoje | |
Sadová | 16:38 | 16:38 | |||
Dohalice | 16:41 | 16:41 | |||
Dlouhé Dvory | 16:45 | 16:46 | |||
Všestary | 16:49 | 16:50 | -/3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16:57 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci