..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5507 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5507 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Turnov   12:34  2/2
  Turnov město  12:39 12:40  
  Karlovice-Sedmihorky  12:45 12:46  
  Hrubá Skála  12:48 12:49  -/2
  Borek pod Troskami  12:53 12:54  
  Ktová  12:56 12:57  
  Rovensko pod Troskami  12:59 13:06  -/2
  Semínova Lhota  13:09 13:09  
  Jivany  13:11 13:12  
  Libuň zastávka  13:14 13:14  
  Libuň  13:17 13:17  -/32 spoje
  Jinolice  13:21 13:22  
  Železnice  13:26 13:26  
  Jičín zastávka  13:29 13:29  
  Jičín  13:33 13:39  -/32 spoje
  Vitiněves  13:44 13:44  
  Butoves  13:48 13:48  -/3
  Kovač  13:52 13:52  
  Vojice  13:55 13:55  
  Sobčice  13:58 13:58  
  Ostroměř  14:01 14:05  -/22 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  14:12 14:13  
  Hořice v Podkrkonoší  14:16 14:17  -/3
  Jeřice  14:21 14:22  
  Třebovětice  14:25 14:25  
  Cerekvice nad Bystřicí  14:27 14:27  
  Hněvčeves  14:30 14:31  -/21 spoj
  Sadová  14:34 14:35  
  Dohalice  14:37 14:38  
  Dlouhé Dvory  14:42 14:43  
  Všestary  14:46 14:47  -/3
  Plotiště nad Labem  14:50 14:51  
  Hradec Králové hlavní nádraží  14:55   3/-10 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster