Os 16401 | |
Řazení vlaku: 2x810 + 2xBtax780 + 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5:28 | -/4 | |||
Mladá Boleslav město | 5:34 | 5:35 | -/2 | 2 spoje | |
Řepov | 5:39 | 5:40 | |||
Kolomuty | 5:42 | 5:42 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 5:46 | 5:46 | -/2 | ||
Dlouhá Lhota | 5:50 | 5:50 | |||
Bechov | 5:55 | 5:56 | |||
Rohatsko | 5:58 | 5:58 | |||
Dolní Bousov | 6:02 | 6:03 | -/3 | 3 spoje | |
Sobotka | 6:09 | 6:10 | -/2 | ||
Libošovice | 6:16 | 6:16 | |||
Malechovice | 6:19 | 6:19 | |||
Mladějov v Čechách | 6:24 | 6:29 | -/2 | 2 spoje | |
Hrdoňovice | 6:34 | 6:34 | |||
Libuň | 6:39 | 6:44 | -/2 | 3 spoje | |
Kněžnice | x | 6:47 | 6:47 | ||
Cidlina | x | 6:49 | 6:49 | ||
Kyje u Jičína | x | 6:55 | 6:55 | ||
Ploužnice | x | 6:59 | 6:59 | ||
Lomnice nad Popelkou | 7:03 | 7:05 | -/3 | ||
Nová Ves nad Popelkou | x | 7:09 | 7:09 | ||
Syřenov | x | 7:13 | 7:13 | ||
Ústí u Staré Paky | x | 7:16 | 7:16 | ||
Stará Paka | 7:20 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci