..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5528 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5528 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   14:05  3/-
  Plotiště nad Labem  14:08 14:09  
  Všestary  14:12 14:13  -/3
  Dlouhé Dvory  14:17 14:17  
  Dohalice  14:22 14:22  
  Sadová  14:25 14:25  
  Hněvčeves  14:29 14:33  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  14:36 14:36  
  Třebovětice  14:38 14:38  
  Jeřice  14:42 14:42  
  Hořice v Podkrkonoší  14:47 14:48  -/3
  Dobrá Voda u Hořic  14:51 14:51  
  Ostroměř  14:59 15:06  -/53 spoje
  Sobčice  15:09 15:09  
  Vojice  15:12 15:12  
  Kovač  15:15 15:16  
  Butoves  15:19 15:20  -/3
  Vitiněves  15:24 15:24  
  Jičín  15:30 15:33  -/23 spoje
  Jičín zastávka x15:36 15:36  
  Železnice x15:39 15:39  
  Jinolice x15:43 15:43  
  Libuň  15:47 15:48  -/41 spoj
  Libuň zastávka x15:50 15:50  
  Jivany x15:53 15:53  
  Semínova Lhota x15:55 15:55  
  Rovensko pod Troskami  15:58 16:03  -/2
  Ktová x16:05 16:05  
  Borek pod Troskami x16:08 16:08  
  Hrubá Skála  16:11 16:11  -/2
  Karlovice-Sedmihorky x16:14 16:14  
  Turnov město  16:18 16:19  
  Turnov  16:25   2/25 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster