České Budějovice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0.11 | R17 | R 735 | Praha hl.n. (21.58) | II | VLTAVA Praha hl.n.-Hluboká nad Vltavou-Zámostí nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; Hluboká nad Vltavou-Zámostí-České Budějovice nejede 25., 26.XII., 1.I.; <=> Praha hl.n. – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; ; ; ; ; ; |
||
4.02 | R11 | R 651 | Brno hl.n. (8.14) | II | ROŽMBERK České Budějovice-Jihlava jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; ; ; <=> Počátky-Žirovnice – Brno hl.n.; ; ; ; ; v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., kromě 26.XII., 2.I., 3.IV. |
||
4.12 | R17 | R 734 | Praha-Holešovice (6.46) | II | VLTAVA České Budějovice-Tábor jede v ; Tábor-Praha-Holešovice jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; ; ; ; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice |
||
4.15 | S2 | 8200 | Tábor (5.22) | II | jede v | ||
4.37 | S1 | 8050 | Dívčice (4.58) | II | jede v ; |
||
4.48 | S1 | 8021 | Písek (3.54) | II | jede v ; |
||
4.50 | S4 | 8120 | Český Krumlov (4.05) | IV | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; |
||
4.52 | S1 | 2150 | České Velenice (4.05) | IV | jede v ; ; |
||
4.57 | Ex7 | Ex 544 | Praha hl.n. (7.03) | II | JIŽNÍ EXPRES ; jede v ; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Benešov u Prahy – Praha hl.n. |
||
5.03 | S2 | 8201 | Tábor (3.55) | II | nejede 25., 26.XII., 1.I. | ||
5.07 | S6 | Sp 1982 | Písek (5.55) | II | jede v ; |
||
5.08 | R17 | R 732 | Praha-Holešovice (7.49) | II | VLTAVA ; nejede 25.XII., 1.I.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
5.09 | S1 | 2151 | České Velenice (5.57) | II | jede v ; |
||
5.13 | S4 | 8101 | Nové Údolí (7.39) | II | ; ; ; | ||
5.23 | S1 | 8051 | Dívčice (5.04) | II | jede v ; |
||
5.25 | S3 | 3880 | Horní Dvořiště (4.25) | IV | jede v | ||
5.28 | S2 | 8202 | Tábor (6.46) | II | nejede 25., 26.XII., 1.I. | ||
5.34 | S4 | 8122 | Kájov (4.38) | IV | jede v ; ; ; |
||
5.35 | S1 | 8052 | Dívčice (5.58) | II | jede v ; |
||
5.45 | S6 | Sp 1983 | Písek (4.57) | II | jede v ; |
||
5.49 | S1 | 2152 | České Velenice (5.02) | IV | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; v a |
||
5.49 | S6 | Sp 1731 | Jindřichův Hradec (4.40) | IV | jede v | ||
5.52 | S1 | 8071 | Strakonice (4.50) | II | jede v a , nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; |
||
5.52 | S6 | Sp 1981 | Strakonice (4.57) | II | jede v ; ; ; |
||
5.57 | Ex7 | IC 542 | Praha hl.n. (8.02) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; ; |
||
6.00 | S3 | Sp 3801 | Horní Dvořiště (7.00) | II | VLTAVA DUNAJ |
||
6.02 | R11 | R 653 | Brno hl.n. (10.14) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Počátky-Žirovnice – Brno hl.n. |
||
6.04 | R11 | R 658 | Plzeň hl.n. (7.57) | II | BEZDREV nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; ; ; <=> Strakonice – Plzeň hl.n. |
||
6.10 | S2 | 8204 | Tábor (7.30) | II | jede v | ||
6.10 | S1 | 2153 | České Velenice (6.58) | II | jede v a do 27.VI. a od 4.IX. a 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 27. – 29.X., od 1.VII. do 31.VIII. jede denně; ; |
||
6.13 | S1 | 8000 | Strakonice (7.30) | II | jede v ; |
||
6.25 | S1 | 2155 | České Velenice (7.13) | II | jede v , nejede 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 1.VII. – 31.VIII., 27. – 29.X.; ; |
||
6.29 | S1 | 8053 | Dívčice (6.10) | II | jede v ; |
||
6.30 | S3 | 3882 | Horní Dvořiště (5.28) | IV | nejede 25., 26.XII., 1.I. | ||
6.33 | S2 | 8203 | Tábor (5.04) | II | |||
6.34 | S1 | 8054 | Dívčice (6.57) | II | jede v ; |
||
6.43 | R26 | R 1160 | Písek (5.59) | II | jede v ; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
6.48 | S1 | 8073 | Strakonice (5.49) | II | jede v a ; |
||
6.49 | S4 | 8100 | Volary (4.33) | IV | ; ; ; | ||
6.52 | R17 | R 701 | Tábor (6.01) | II | VLTAVA jede v ; <=> Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
6.53 | S1 | 8003 | Strakonice (5.54) | II | jede v ; |
||
6.57 | Ex7 | IC 540 | Praha-Holešovice (9.13) | II | BUDVAR ; jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
6.59 | S6 | Sp 1733 | Jindřichův Hradec (5.55) | IV | jede v | ||
7.01 | S6 | Sp 1730 | Jindřichův Hradec (8.12) | II | jede v | ||
7.03 | S1 | 8018 | Strakonice (8.03) | II | jede v a ; |
||
7.05 | S1 | 2154 | České Velenice (6.18) | IV | jede v ; |
||
7.08 | R17 | R 728 | Praha-Holešovice (9.50) | II | VLTAVA <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
7.12 | R26 | R 1163 | Písek (7.56) | II | jede v ; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
7.15 | S2 | 8206 | Tábor (8.46) | II | |||
7.27 | S1 | 8055 | Dívčice (7.07) | II | jede v ; |
||
7.28 | S3 | 18801 | Lipno nad Vltavou (5.40) | IV | Lipno nad Vltavou-Vyšší Brod klášter jede v ; Rybník-České Budějovice nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; |
||
7.29 | S1 | 8056 | Dívčice (7.49) | II | jede v ; |
||
7.38 | S2 | 8205 | Tábor (6.10) | II | jede v | ||
7.44 | S4 | 8143 | Nové Údolí (10.43) | II | jede 1.V. – 30.IX.; ; ; ; |
||
7.45 | S6 | Sp 1987 | Písek (6.52) | II | Písek-Protivín nejede 25., 26.XII., 1.I.; |
||
7.50 | S1 | 2156 | České Velenice (7.04) | IV | jede v a do 27.VI. a od 4.IX. a 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 27. – 29.X., od 1.VII. do 31.VIII. jede denně; ; |
||
7.51 | R17 | R 703 | Tábor (7.01) | II | VLTAVA jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; <=> Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
7.57 | Ex7 | IC 538 | Praha-Holešovice (10.13) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; ; |
||
7.53 | 8.02 | R11 | R 661 | Plzeň hl.n. (6.03) | Brno hl.n. (12.14) | II | ROŽMBERK nejede 25., 26.XII., 1.I./jede denně ; ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n. |
8.04 | S1 | 2158 | České Velenice (7.19) | IV | jede v , nejede 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 1.VII. – 31.VIII., 27. – 29.X.; ; |
||
7.55 | 8.04 | R11 | R 656 | Jihlava (5.40) | Plzeň hl.n. (9.57) | II | ROŽMBERK jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV./jede denně ; ; ; ; České Budějovice – Plzeň hl.n.; <=> Jihlava – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n.; ; |
8.02 | 8.06 | Ex7 | EC 331 | Praha hl.n. (5.58) | Rybník (8.52) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Summerau; <=>České Budějovice – Velešín město |
8.10 | S1 | 2157 | České Velenice (8.57) | II | ; | ||
8.13 | S4 | 8103 | Nové Údolí (10.39) | II | nejede 1.V. – 30.IX.; ; ; ; |
||
8.13 | S6 | Sp 1984 | Písek (9.03) | II | jede v ; |
||
8.30 | S1 | 8057 | Dívčice (8.10) | II | jede v ; |
||
8.41 | R26 | R 1162 | Písek (7.59) | II | dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
8.42 | S1 | 8002 | Strakonice (9.50) | II | |||
8.45 | S2 | 8207 | Tábor (7.22) | II | Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v a | ||
8.51 | R17 | R 705 | Praha hl.n. (6.28) | II | VLTAVA <=> Praha hl.n. – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
8.57 | S4 | 8102 | Volary (6.40) | IV | ; ; ; | ||
8.52 | 8.57 | Ex7 | EC 330 | Rybník (8.06) | Praha-Holešovice (11.18) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; ; ; Summerau – Praha-Holešovice; <=> Velešín město – České Budějovice |
8.59 | S6 | Sp 1735 | Jindřichův Hradec (7.55) | IV | jede v | ||
9.00 | KPTR | Sp 1265 | Český Krumlov (9.45) | II | jede 31.XII., 1.I.; dopravce KPT rail s.r.o. |
||
9.04 | S3 | 18802 | Rybník (9.58) | II | jede v a | ||
9.08 | R17 | R 724 | Praha-Holešovice (11.46) | II | VLTAVA jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
9.11 | S1 | 8005 | Strakonice (8.09) | II | v a ; v | ||
9.12 | R26 | R 1167 | Praha hl.n. (12.31) | II | Dobrá Voda u Březnice – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
9.25 | S2 | 8208 | Tábor (10.46) | II | |||
9.50 | S1 | 2160 | České Velenice (9.03) | IV | ; | ||
9.58 | S3 | Sp 3800 | Horní Dvořiště (8.59) | IV | DONAU MOLDAU |
||
10.02 | Ex7 | Ex 531 | Praha hl.n. (7.58) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; v ; v a |
||
9.53 | 10.02 | R11 | R 663 | Plzeň hl.n. (8.03) | Brno hl.n. (14.14) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n.; |
10.03 | S3 | Sp 3803 | Horní Dvořiště (10.59) | II | VLTAVA DUNAJ |
||
9.55 | 10.04 | R11 | R 654 | Brno hl.n. (5.39) | Plzeň hl.n. (11.57) | II | ROŽMBERK nejede 25.XII., 1.I./jede denně ; ; ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n. |
10.07 | S4 | 8105 | Nové Údolí (12.25) | II | nejede 1.V. – 30.IX.; ; ; ; |
||
10.07 | S4 | 8145 | Nové Údolí (12.48) | II | jede 1.V. – 30.IX.; ; ; ; |
||
10.08 | R17 | R 722 | Praha-Holešovice (12.46) | II | VLTAVA ; ; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., kromě 26.XII., 2.I., 3.IV.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice |
||
10.10 | S1 | 2159 | České Velenice (10.57) | II | ; | ||
10.14 | KPTR | Sp 1225 | Týn nad Vltavou (9.00) | II | jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.; dopravce KPT rail s.r.o. |
||
10.26 | KPTR | Sp 1224 | Týn nad Vltavou (11.31) | II | jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.; dopravce KPT rail s.r.o. |
||
10.41 | R26 | R 1164 | Praha hl.n. (7.23) | II | Praha hl.n. – Dobrá Voda u Březnice platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
10.42 | S1 | 8004 | Strakonice (11.50) | II | |||
10.48 | S2 | 8209 | Tábor (9.30) | II | |||
10.51 | R17 | R 709 | Praha-Holešovice (8.09) | II | VLTAVA jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
11.04 | S3 | 18804 | Rybník (11.55) | II | jede v | ||
11.08 | R17 | R 720 | Praha-Holešovice (13.46) | II | VLTAVA jede v ; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
11.09 | S1 | 8007 | Strakonice (10.07) | II | |||
11.12 | S2 | 8210 | Tábor (12.20) | II | jede v | ||
11.13 | S6 | Sp 1988 | Písek (12.02) | II | |||
11.02 | 11.15 | Ex7 | IC 533 | Praha hl.n. (8.58) | Český Krumlov (11.51) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; |
11.29 | S6 | Sp 1989 | Písek (10.38) | II | jede v ; |
||
11.34 | S4 | 8104 | Nové Údolí (9.15) | IV | ; ; ; | ||
11.50 | S1 | 2162 | České Velenice (11.03) | IV | ; | ||
11.51 | R17 | R 711 | Praha-Holešovice (9.09) | II | VLTAVA Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v ; ; ; ; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí |
||
11.57 | S3 | Sp 3802 | Horní Dvořiště (11.00) | IV | DONAU MOLDAU |
||
11.57 | Ex7 | Ex 536 | Praha-Holešovice (14.13) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; ; v a ; v |
||
11.53 | 12.02 | R11 | R 665 | Plzeň hl.n. (10.03) | Brno hl.n. (16.14) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n.; ; |
11.55 | 12.04 | R11 | R 668 | Brno hl.n. (7.41) | Plzeň hl.n. (13.57) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n.; ; |
12.02 | 12.06 | Ex7 | EC 333 | Praha-Holešovice (9.41) | Rybník (12.52) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; Praha-Holešovice – Summerau; <=>České Budějovice – Velešín město |
12.10 | S1 | 2161 | České Velenice (12.57) | II | ; | ||
12.13 | S4 | 8107 | Nové Údolí (14.39) | II | ; ; ; | ||
12.13 | S6 | Sp 1990 | Písek (13.06) | II | ; jede v ; |
||
12.42 | S1 | 8006 | Strakonice (13.50) | II | |||
12.45 | R26 | R 1166 | Praha hl.n. (9.17) | II | Písek-České Budějovice jede v a ; Praha hl.n. – Dobrá Voda u Březnice platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
12.45 | S2 | 8211 | Tábor (11.30) | II | jede v | ||
12.51 | R17 | R 713 | Praha-Holešovice (10.09) | II | VLTAVA <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
13.01 | S6 | Sp 1734 | Jindřichův Hradec (14.02) | II | jede v | ||
13.02 | S3 | 3881 | Horní Dvořiště (14.04) | II | jede v do 23.IV. a od 4.X., od 26.IV. do 1.X. jede denně; ; v |
||
13.08 | R17 | R 716 | Praha-Holešovice (15.52) | II | VLTAVA <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
13.09 | S1 | 8009 | Strakonice (12.07) | II | |||
13.12 | R26 | R 1169 | Praha hl.n. (16.35) | II | Dobrá Voda u Březnice – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
12.57 | 13.12 | S2 | 8212 | Rybník (12.05) | Tábor (14.20) | IV | |
13.27 | S6 | Sp 1991 | Písek (12.38) | II | jede v ; |
||
13.46 | S4 | 8106 | Nové Údolí (11.20) | IV | ; ; ; | ||
13.50 | S1 | 2164 | České Velenice (13.03) | IV | ; | ||
13.52 | 13.57 | Ex7 | EC 332 | Rybník (13.07) | Praha-Holešovice (16.13) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; Summerau – Praha-Holešovice; <=> Velešín město – České Budějovice |
14.02 | Ex7 | IC 535 | Praha-Holešovice (11.41) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; |
||
13.53 | 14.02 | R11 | R 667 | Plzeň hl.n. (12.03) | Brno hl.n. (18.14) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n.; ; |
14.03 | S3 | Sp 3805 | Horní Dvořiště (14.59) | II | VLTAVA DUNAJ |
||
13.55 | 14.04 | R11 | R 666 | Brno hl.n. (9.41) | Plzeň hl.n. (15.57) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n.; ; |
14.08 | R17 | R 714 | Praha-Holešovice (16.46) | II | VLTAVA České Budějovice-Veselí nad Lužnicí jede v ; ; ; ; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice |
||
14.10 | S1 | 2163 | České Velenice (14.57) | II | ; | ||
14.13 | S6 | Sp 1992 | Písek (15.06) | II | ; jede v ; |
||
14.14 | KPTR | Sp 1227 | Týn nad Vltavou (13.00) | II | jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.; dopravce KPT rail s.r.o. |
||
14.24 | S4 | 8109 | Nové Údolí (16.44) | II | ; ; ; | ||
14.27 | S1 | 8058 | Dívčice (14.50) | II | jede v ; |
||
14.41 | R26 | R 1168 | Písek (13.58) | II | jede v ; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
14.42 | S1 | 8008 | Strakonice (15.47) | II | |||
14.48 | S2 | 8213 | Tábor (13.30) | II | |||
14.51 | R17 | R 717 | Praha-Holešovice (12.09) | II | VLTAVA jede v ; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
14.52 | S6 | Sp 1993 | Písek (13.59) | II | jede v a ; |
||
14.44 | 14.57 | Ex7 | IC 534 | Český Krumlov (14.07) | Praha-Holešovice (17.24) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; |
14.58 | KPTR | Sp 1226 | Týn nad Vltavou (16.07) | II | jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.; dopravce KPT rail s.r.o. |
||
14.59 | S6 | Sp 1737 | Jindřichův Hradec (13.44) | IV | jede v | ||
15.01 | S3 | 3883 | Horní Dvořiště (16.08) | II | jede v do 23.IV. a od 4.X., od 26.IV. do 1.X. jede denně | ||
15.01 | S6 | Sp 1736 | Jindřichův Hradec (16.02) | II | ; jede v | ||
15.08 | R17 | R 712 | Praha-Holešovice (17.46) | II | VLTAVA Praha hl.n.-Praha-Holešovice nejede 24., 31.XII.; ; ; ; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice |
||
15.08 | 15.10 | S1 | 8011 | Strakonice (14.04) | České Velenice (15.57) | II | jede denně/jede v |
15.12 | R26 | R 1171 | Praha hl.n. (18.35) | II | Dobrá Voda u Březnice – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
15.12 | S2 | 8214 | Tábor (16.20) | II | |||
15.12 | 15.16 | KPTR | Sp 1264 | Český Krumlov (14.27) | Týn nad Vltavou (16.21) | II | jede 31.XII., 1.I.; ~jede 1.I.; dopravce KPT rail s.r.o. |
15.20 | S4 | 8121 | Kájov (16.15) | II | jede v ; ; ; |
||
15.21 | S1 | 8059 | Dívčice (15.00) | II | jede v ; |
||
15.27 | S6 | Sp 1995 | Písek (14.38) | II | jede v ; |
||
15.29 | S1 | 8060 | Dívčice (15.49) | II | jede v ; |
||
15.40 | S4 | 8108 | Nové Údolí (13.19) | IV | ; ; ; | ||
15.43 | S6 | Sp 1994 | Písek (16.38) | II | ; jede v ; |
||
15.50 | S1 | 2166 | České Velenice (15.03) | IV | ; | ||
15.51 | R17 | R 719 | Praha-Holešovice (13.09) | II | VLTAVA Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v , a 25.XII. – 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; ; ; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; v a 25., 26.XII., 1., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.; Praha-Holešovice – Veselí nad Lužnicí v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., kromě 26.XII., 2.I., 3.IV.; Veselí nad Lužnicí – České Budějovice v |
||
15.57 | Ex7 | IC 532 | Praha-Holešovice (18.13) | II | JIŽNÍ EXPRES ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
15.58 | S3 | Sp 3804 | Horní Dvořiště (15.00) | IV | DONAU MOLDAU |
||
15.53 | 16.02 | R11 | R 669 | Plzeň hl.n. (14.03) | Brno hl.n. (20.14) | II | ROŽMBERK jede denně/nejede 24., 31.XII. ; ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n. |
15.55 | 16.04 | R11 | R 664 | Brno hl.n. (11.41) | Plzeň hl.n. (17.57) | II | ROŽMBERK ; ; ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n. |
16.02 | 16.06 | Ex7 | EC 335 | Praha-Holešovice (13.41) | Rybník (16.52) | II | JIŽNÍ EXPRES Praha-Holešovice – Summerau; ; ; ; ; ; ; ; <=>České Budějovice – Velešín město |
16.08 | R17 | R 708 | Praha-Holešovice (18.46) | II | VLTAVA České Budějovice-Veselí nad Lužnicí jede v ; Veselí nad Lužnicí-Praha hl.n. jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.; Praha hl.n.-Praha-Holešovice jede v a 24.XII., 28.IX., 28.X., 17.XI.; ; ; ; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice |
||
16.10 | S1 | 2165 | České Velenice (16.57) | II | ; | ||
16.13 | S1 | 8062 | Číčenice (16.42) | II | České Budějovice-Zliv jede v , a 5.IV., 6.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 4.IV., 4.VII., 26.IX.; Zliv-Číčenice jede v ; v ; České Budějovice – Zliv v |
||
16.13 | S4 | 8111 | Nové Údolí (18.41) | II | Černý Kříž-Nové Údolí jede v a do 25.IV. a od 2.X., od 1.V. do 30.IX. jede denně; ; ; ; |
||
16.30 | S1 | 8061 | Dívčice (16.09) | II | jede v ; |
||
16.41 | R26 | R 1170 | Praha hl.n. (13.23) | II | Praha hl.n. – Dobrá Voda u Březnice platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
16.47 | S1 | 8010 | Strakonice (17.48) | II | jede v a ; |
||
16.48 | S2 | 8215 | Tábor (15.30) | II | |||
16.51 | R17 | R 721 | Praha-Holešovice (14.09) | II | VLTAVA Praha-Holešovice-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí |
||
16.50 | 16.52 | S1 | 8012 | České Velenice (16.03) | Strakonice (17.48) | IV | jede v ; |
16.57 | S3 | 3884 | Horní Dvořiště (15.53) | IV | jede v do 23.IV. a od 4.X., od 26.IV. do 1.X. jede denně; ; v |
||
16.57 | Ex7 | Ex 530 | Praha-Holešovice (19.13) | II | JIŽNÍ EXPRES ; jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
16.59 | S6 | Sp 1739 | Jindřichův Hradec (15.44) | IV | jede v | ||
17.01 | S6 | Sp 1738 | Jindřichův Hradec (18.02) | II | ; jede v | ||
17.02 | Ex7 | Ex 537 | Praha-Holešovice (14.41) | II | JIŽNÍ EXPRES jede v ; ; ; ; ; ; ; ; |
||
17.02 | S3 | 3885 | Horní Dvořiště (18.07) | II | jede v do 23.IV. a od 4.X., nejede 31.XII., od 26.IV. do 1.X. jede denně; v a od 1.V. do 28.IX. |
||
17.08 | R17 | R 706 | Praha-Holešovice (19.46) | II | VLTAVA Praha hl.n.-Praha-Holešovice nejede 24., 25., 31.XII.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha-Holešovice; ; ; |
||
17.06 | 17.10 | S1 | 8015 | Strakonice (16.07) | České Velenice (17.57) | II | jede v ; |
17.12 | R26 | R 1173 | Praha hl.n. (20.35) | II | Písek-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.; Dobrá Voda u Březnice – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
17.14 | S2 | 8216 | Tábor (18.22) | II | |||
17.21 | S1 | 8017 | Strakonice (16.07) | II | jede v a ; |
||
17.27 | S1 | 8063 | Číčenice (16.58) | II | jede v ; |
||
17.38 | S1 | 8064 | Dívčice (18.00) | II | jede v ; |
||
17.44 | S4 | 8110 | Nové Údolí (15.24) | IV | ; ; ; | ||
17.48 | S1 | 8081 | Zliv (17.34) | II | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X.; |
||
17.48 | S6 | Sp 1999 | Písek (16.56) | II | jede v ; |
||
17.50 | S1 | 2168 | České Velenice (17.03) | IV | ; | ||
17.52 | 17.57 | Ex7 | EC 334 | Rybník (17.07) | Praha hl.n. (20.02) | II | JIŽNÍ EXPRES Summerau – Praha hl.n.; ; ; ; ; ; ; ; <=> Velešín město – České Budějovice |
18.02 | Ex7 | IC 539 | Praha-Holešovice (15.41) | II | JIŽNÍ EXPRES ; ; ; ; ; ; ; |
||
17.53 | 18.02 | R11 | R 655 | Plzeň hl.n. (16.03) | Brno hl.n. (22.14) | II | ROŽMBERK jede denně/nejede 24., 25., 31.XII. ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice;Počátky-Žirovnice – Brno hl.n.; |
18.03 | S3 | Sp 3807 | Horní Dvořiště (18.59) | II | VLTAVA DUNAJ |
||
17.55 | 18.04 | R11 | R 662 | Brno hl.n. (13.41) | Plzeň hl.n. (19.57) | II | ROŽMBERK jede denně/nejede 24.XII. ; ; ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n. |
18.10 | S1 | 2167 | České Velenice (18.57) | II | ; | ||
18.13 | S4 | 8113 | Volary (20.35) | II | ; ; ; | ||
18.13 | S6 | Sp 1996 | Písek (19.03) | II | ; jede v ; |
||
18.30 | S1 | 8065 | Dívčice (18.09) | II | jede v ; |
||
18.41 | R26 | R 1172 | Praha hl.n. (15.23) | II | nejede 24., 31.XII.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; Praha hl.n. – Dobrá Voda u Březnice platí také jízdní doklady PID; ; ; ; ; ; 2. |
||
18.42 | S1 | 8014 | Strakonice (19.50) | II | |||
18.45 | S2 | 8217 | Tábor (17.30) | II | |||
18.51 | R17 | R 725 | Praha-Holešovice (16.09) | II | VLTAVA <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
18.58 | S3 | 3886 | Horní Dvořiště (17.51) | IV | jede v do 23.IV. a od 4.X., od 26.IV. do 1.X. jede denně | ||
19.02 | Ex7 | IC 541 | Praha-Holešovice (16.41) | II | BUDVAR jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
19.08 | R17 | R 702 | Praha hl.n. (21.33) | II | VLTAVA nejede 24., 25., 31.XII.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha hl.n.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
19.09 | S1 | 8019 | Strakonice (18.07) | II | |||
19.12 | R26 | R 1175 | Písek (19.56) | II | nejede 24., 31.XII.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
19.12 | S2 | 8218 | Tábor (20.20) | II | |||
19.44 | S4 | 8112 | Nové Údolí (17.22) | IV | ; ; ; | ||
19.50 | S1 | 2170 | České Velenice (19.03) | IV | ; | ||
19.53 | R11 | R 657 | Plzeň hl.n. (18.03) | II | BEZDREV nejede 24.XII.; ; ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice |
||
19.57 | S3 | Sp 3806 | Horní Dvořiště (19.00) | IV | DONAU MOLDAU |
||
19.55 | 20.04 | R11 | R 660 | Brno hl.n. (15.41) | Plzeň hl.n. (21.57) | II | ROŽMBERK jede denně/nejede 24., 25., 31.XII. ; ; ; ; ; ; ; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice;Strakonice – Plzeň hl.n. |
20.02 | 20.06 | Ex7 | EC 337 | Praha-Holešovice (17.44) | Rybník (20.52) | II | JIŽNÍ EXPRES <=>České Budějovice – Velešín město; Praha-Holešovice – Summerau; ; ; ; ; ; ; ; ; |
20.08 | R17 | R 700 | Praha hl.n. (22.33) | II | VLTAVA nejede 24., 25., 31.XII.; <=> Planá nad Lužnicí – Tábor;Olbramovice – Praha hl.n.; ; ; |
||
20.10 | S1 | 2169 | České Velenice (20.57) | II | ; | ||
20.13 | S1 | 8080 | Zliv (20.27) | II | jede v ; |
||
20.13 | S4 | 8115 | Volary (22.30) | II | Český Krumlov-Volary jede v a do 25.IV. a od 2.X., od 1.V. do 30.IX. jede denně; ; ; ; |
||
20.30 | S1 | 8041 | Písek (19.16) | II | jede v ; |
||
20.41 | R26 | R 1174 | Praha hl.n. (17.23) | II | Praha hl.n.-Písek nejede 24., 31.XII.; Písek-České Budějovice jede v a 5.IV., 6.VII., 28.IX., nejede 27.XII., 4.IV., 4.VII., 26.IX.; Praha hl.n. – Dobrá Voda u Březnice platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
20.48 | S2 | 8219 | Tábor (19.30) | II | Tábor-Veselí nad Lužnicí nejede 24., 25., 31.XII.; Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v , nejede 31.XII. | ||
20.51 | R17 | R 729 | Praha-Holešovice (18.09) | II | VLTAVA nejede 24., 31.XII.; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
20.52 | 20.57 | Ex7 | EC 336 | Rybník (20.06) | Praha hl.n. (23.06) | II | JIŽNÍ EXPRES Summerau – Praha hl.n.; ; ; ; ; ; ; ; <=> Velešín město – České Budějovice;Benešov u Prahy – Praha hl.n. |
21.02 | Ex7 | IC 543 | Praha-Holešovice (18.41) | II | JIŽNÍ EXPRES jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X.; ; ; ; ; ; ; ; |
||
21.07 | S1 | 8038 | Písek (21.59) | II | Protivín-Písek jede v , nejede 31.XII.; |
||
21.07 | S3 | 3887 | Horní Dvořiště (22.11) | II | nejede 24., 25., 31.XII.; |
||
21.10 | S2 | 8240 | Veselí nad Lužnicí (21.48) | II | jede v , nejede 31.XII. | ||
21.36 | S1 | 8083 | Zliv (21.23) | II | jede v ; |
||
21.44 | S4 | 8114 | Nové Údolí (19.18) | IV | Nové Údolí-Český Krumlov jede v a do 25.IV. a od 2.X., od 1.V. do 30.IX. jede denně; ; ; ; |
||
21.50 | S1 | 2172 | České Velenice (21.03) | IV | ; | ||
21.51 | S3 | 3888 | Horní Dvořiště (20.44) | IV | jede v a od 1.V. do 28.IX.; |
||
21.53 | R11 | R 659 | Plzeň hl.n. (20.03) | II | BEZDREV nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; <=> Plzeň hl.n. – Strakonice; |
||
21.55 | R11 | R 652 | Brno hl.n. (17.41) | II | ROŽMBERK Jihlava-České Budějovice nejede 24., 25., 31.XII.; <=> Brno hl.n. – Počátky-Žirovnice; ; ; ; ; ; ; |
||
21.51 | 22.01 | S6 | Sp 1740 | Horní Dvořiště (20.44) | Jindřichův Hradec (23.08) | IV | jede v , nejede 31.XII.~České Budějovice-Veselí nad Lužnicí jede v , nejede 31.XII.; Veselí nad Lužnicí-Jindřichův Hradec nejede 24., 25., 31.XII. |
22.03 | Ex7 | Ex 545 | Praha-Holešovice (19.41) | II | JIŽNÍ EXPRES nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; ; ; ; v , a 25.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X.; v , kromě 25., 26.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X. |
||
22.07 | R26 | R 1177 | Písek (22.51) | II | jede v a 5.IV., 6.VII., 28.IX., nejede 27.XII., 4.IV., 4.VII., 26.IX.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
22.45 | S2 | 8221 | Tábor (21.30) | II | jede v , nejede 31.XII. | ||
22.47 | R17 | R 733 | Praha-Holešovice (20.09) | II | VLTAVA nejede 24., 25., 31.XII.; <=> Praha-Holešovice – Olbramovice;Tábor – Planá nad Lužnicí; ; ; |
||
22.57 | S1 | 8016 | Strakonice (23.58) | II | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; |
||
22.59 | S3 | 3889 | Horní Dvořiště (23.58) | II | nejede 24., 25., 31.XII. | ||
23.02 | S2 | 8220 | Tábor (0.10) | II | České Budějovice-Planá nad Lužnicí nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; Planá nad Lužnicí-Tábor nejede 25., 26.XII., 1.I. | ||
23.02 | S1 | 2171 | České Velenice (23.49) | II | nejede 24., 25., 31.XII.; ; |
||
23.04 | S4 | 8123 | Český Krumlov (23.49) | II | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; |
||
23.55 | S2 | 8223 | Tábor (22.31) | II | nejede 24., 25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci