R 1167 | |
Řazení vlaku: 845.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 9.12 | II | |||
Zliv | 9.23 | 9.24 | 1/2 | ||
Číčenice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Protivín zastávka | 9.40 | 9.40 | |||
Protivín | 9.42 | 9.43 | 4 | ||
Písek | 9.56 | 9.58 | 3 | ||
Čížová | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Čimelice | 10.22 | 10.22 | 2 | ||
Mirovice | 10.29 | 10.30 | 3 | ||
Březnice | 10.38 | 10.39 | 1/3 | ||
Příbram | 10.57 | 11.01 | 3 | ||
Jince | 11.13 | 11.14 | 3 | ||
Lochovice | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Zdice | 11.31 | 11.33 | 2 | ||
Beroun | 11.40 | 11.46 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 12.23 | 12.24 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.31 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci