Vlak Os 8214 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.12 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 15.14 | 15.14 | |||
Hrdějovice | 15.17 | 15.18 | |||
Hosín | 15.20 | 15.20 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 15.22 | 15.23 | 3 | ||
Chotýčany | 15.29 | 15.30 | 3 | ||
Ševětín | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Neplachov | 15.38 | 15.38 | |||
Dynín zastávka | 15.40 | 15.41 | |||
Horusice | 15.44 | 15.45 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.47 | 15.47 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 15.53 | 15.54 | |||
Soběslav | 15.56 | 15.57 | 3 | ||
Roudná | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 16.05 | 16.06 | |||
Planá nad Lužnicí | 16.09 | 16.10 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 16.13 | 16.13 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 16.15 | 16.16 | |||
Tábor | 16.20 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci