Os 8015 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.07 | 1 | |||
Modlešovice | 16.10 | 16.10 | |||
Čejetice | 16.13 | 16.13 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 16.16 | 16.16 | |||
Ražice | 16.20 | 16.22 | 3 | ||
Heřmaň obec | 16.24 | 16.24 | |||
Skály | 16.27 | 16.27 | |||
Protivín | 16.30 | 16.33 | 3 | ||
Protivín zastávka | 16.35 | 16.35 | |||
Milenovice | 16.38 | 16.38 | |||
Číčenice | 16.41 | 16.41 | 3 | ||
Záblatíčko | 16.45 | 16.45 | |||
Dívčice | 16.49 | 16.49 | 2 | ||
Zliv | 16.54 | 16.54 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 17.03 | 17.03 | |||
České Budějovice | 17.06 | 17.10 | II | ||
Nové Hodějovice | 17.13 | 17.13 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Trocnov | 17.24 | 17.24 | |||
Radostice u Trocnova | 17.26 | 17.26 | |||
Borovany | 17.29 | 17.30 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 17.34 | 17.34 | |||
Jílovice | 17.37 | 17.37 | 1/1 | ||
Petříkov | 17.41 | 17.41 | |||
Nové Hrady | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Vyšné | 17.51 | 17.51 | |||
České Velenice | 17.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci