Vlak Os 2163 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.10 | II | |||
Nové Hodějovice | 14.13 | 14.13 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 14.18 | 14.19 | 2 | ||
Trocnov | 14.24 | 14.24 | |||
Radostice u Trocnova | 14.26 | 14.26 | |||
Borovany | 14.29 | 14.30 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 14.33 | 14.33 | |||
Jílovice | 14.36 | 14.37 | 1/1 | ||
Petříkov | 14.41 | 14.41 | |||
Nové Hrady | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Vyšné | 14.51 | 14.51 | |||
České Velenice | 14.57 | 3 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci