Vlak Sp 1226 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.58 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 15.00 | 15.00 | |||
Hluboká nad Vltavou | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Zliv | 15.15 | 15.16 | 1/2 | ||
Dívčice | 15.23 | 15.24 | 3 | ||
Číčenice | 15.31 | 15.37 | 2 | ||
Újezdec u Číčenic | 15.40 | 15.40 | |||
Záboří u Číčenic | 15.43 | 15.43 | |||
Chvalešovice | 15.45 | 15.45 | |||
Lhota pod Horami | 15.48 | 15.48 | |||
Temelín | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Bohunice | 16.00 | 16.00 | |||
Týn nad Vltavou | 16.07 | 2 |
jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.;
dopravce KPT rail s.r.o.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci