Vlak Os 8221 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.30 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 21.32 | 21.33 | |||
Sezimovo Ústí | 21.35 | 21.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 21.38 | 21.39 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 21.42 | 21.42 | |||
Roudná | 21.45 | 21.47 | 1 | ||
Soběslav | 21.52 | 21.53 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 21.56 | 21.56 | |||
Veselí nad Lužnicí | 22.00 | 22.03 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 22.05 | 22.06 | |||
Horusice | 22.08 | 22.08 | |||
Dynín zastávka | 22.11 | 22.12 | |||
Neplachov | 22.14 | 22.14 | |||
Ševětín | 22.18 | 22.19 | 2 | ||
Chotýčany | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 22.32 | 22.33 | 2 | ||
Hosín | 22.36 | 22.36 | |||
Hrdějovice | 22.38 | 22.38 | |||
České Budějovice severní zastávka | 22.41 | 22.42 | |||
České Budějovice | 22.45 | II |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci