Os 8063 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 16.58 | 3 | |||
Záblatíčko | 17.02 | 17.02 | |||
Dívčice | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Zbudov | 17.08 | 17.08 | |||
Zliv | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 17.17 | 17.19 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 17.24 | 17.24 | |||
České Budějovice | 17.27 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci