Vlak Sp 1227 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týn nad Vltavou | 13.00 | 2 | |||
Bohunice | 13.06 | 13.06 | |||
Temelín | 13.12 | 13.13 | 2 | ||
Lhota pod Horami | 13.18 | 13.18 | |||
Chvalešovice | 13.21 | 13.21 | |||
Záboří u Číčenic | 13.23 | 13.23 | |||
Újezdec u Číčenic | 13.26 | 13.26 | |||
Číčenice | 13.30 | 13.37 | 3 | ||
Dívčice | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Zliv | 13.52 | 13.54 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 14.00 | 14.02 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
České Budějovice | 14.14 | II |
jede 19.VI., 3., 10., 24.VII., 7., 21.VIII., 4.IX.;
dopravce KPT rail s.r.o.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci