..: České Budějovice - Příjezdy a odjezdy vlaků 2008 :..

České Budějovice Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.

Příj.Odj.Vlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
3:00    Sp 1831   Praha hl.n. (0:21)    3 13
  4:01  R 630     Praha hl.n. (6:53)  3 14
  4:08  R 925     Brno hl.n. (8:37)  2 JIHLAVA   15
4:56     8051   Protivín (4:18)    3 16
  5:01  R 632     Praha hl.n. (7:53)  3 11
  5:08   8603        4 14
5:07  5:09   8600   České Velenice (4:17) České Velenice (0:00)  4   14
5:13     8231   Soběslav (4:11)    3   14
5:14     8500   Horní Dvořiště (4:06)    3 ¶   14
  5:19   8200     Tábor (6:36)  3 17
5:25     8160   Kájov (4:29)    1 18
5:25     8120   Kájov (4:29)    1 19
  5:26   8101     Volary (8:06)  3 20
  5:33   8501        3 ,   21
  5:39   8141     Černý Kříž (8:02)  1 18
  5:39   8103     Volary (8:15)  1 19
5:47     8122   Kájov (4:49)    1 22
5:54     8502   Horní Dvořiště (4:42)    3 23
5:56     8602   České Velenice (5:03)    4 11
5:56     8201   Tábor (4:39)    3 24
5:58    Sp 1939   Strakonice (5:02)    3 , , , ± ,   25
  6:01  R 634     Praha hl.n. (8:53)  3
  6:02  R 910     Plzeň hl.n. (7:58)  3 KAREL KLOSTERMANN , , , , ±   26
  6:08  R 923     Brno hl.n. (10:37)  3 VAJGAR
  6:09   8000     Strakonice (7:20)  3 27
6:20     8053        3 ,   14
  6:26   8605     České Velenice (7:24)  4 11
  6:26  R 895     Beroun (9:03)  3 ¦ , ,
  6:27   8230     Veselí nad Lužnicí (7:15)  3 21
6:36     8100   Volary (4:00)    1 19
6:36     8140   Volary (4:00)    1 18
6:54     8203   Heřmaničky (4:40)    3 ,   14
6:55     8102   Volary (4:17)    1 20
6:58     8055        3 ,   14
6:58     8001   Horažďovice předměstí (5:27)    3 ,   28
  7:01  R 636     Praha hl.n. (9:53)  3
  7:09   8002     Strakonice (8:20)  3 ,
7:00  7:10  Sp 1839   Tábor (5:47) Tábor (0:00)  3 ČD YETTI ,   29
7:14     8604   České Velenice (6:16)    4 17
7:15     8124   Kájov (6:06)    1 19
7:20     8003   Horažďovice předměstí (5:42)    3 ,   30
7:21     8504   Horní Dvořiště (6:07)    1   31
7:30     8162   Kájov (6:25)    1 32
7:34     8205   Tábor (6:11)    3 ,   21
  7:42   8143     Černý Kříž (10:20)  1 18
  8:01  Sp 1761        4 SILVA NORTICA   11
  8:02   8105     Černý Kříž (10:23)  1 33
7:48  8:02  R 660   Jihlava (5:24) Plzeň hl.n. (9:58)  3 , , , ± ,
7:56  8:08  R 667   Plzeň hl.n. (6:03) Brno hl.n. (12:37)  3 , , ± ,   34
8:20     8057   Ražice (7:09)    3   35
  8:25   8503     Horní Dvořiště (9:37)  3   36
8:34     8207   Tábor (7:02)    3 ,   17
  8:38   28484     Netolice (10:11)  3 37
8:49     8606        4 38
8:20  8:54  R 206   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (11:53)  3 , , ,
8:57     8104   Volary (6:27)    1 39
8:50  9:02  Ex 101   Praha hl.n. (6:11) Praha hl.n. (0:00)  3   40
  9:09   7906        3 ¶   41
  9:14   1433        3 42
9:20     8005   Strakonice (8:04)    3 ,
  9:21   8202     Planá nad Lužnicí (10:36)  3
9:33     8106   Volary (6:52)    1 19
9:33     8142   Volary (6:52)    1 18
  9:36   28486     Strakonice (11:06)  3 43
9:38    R 890   Beroun (6:59)    4 ¦ , ,
9:46    Sp 1936        3 ,
9:48    R 920   Havlíčkův Brod (6:58)    3 HEJTMAN , , , , ± ,   21
  9:54  R 638     Praha hl.n. (12:53)  3
9:49  10:02  R 360   Plzeň hl.n. (0:00) Plzeň hl.n. (11:58)  3 , , ±   44
10:04    R 631   Praha hl.n. (7:11)    3 , , , °
  10:09   8062        3 ,   14
9:56  10:09  R 363   Plzeň hl.n. (8:03) Plzeň hl.n. (0:00)  3 PETR VOK , , , , ±   45
  10:10   8505        3
  10:34   8145     Černý Kříž (13:11)  1 18
  10:34   8107     Volary (13:16)  1 33
10:37     8209   Tábor (9:13)    3 ,
  11:09   8004     Horažďovice předměstí (12:40)  3 ,
  11:21   8204     Planá nad Lužnicí (12:36)  3
11:30     8608   České Velenice (10:32)    4 14
  11:32   8607        4 46
11:33     8144   Černý Kříž (8:50)    1 47
11:38    R 892   Most (6:06)    4 BEZDREV , ¦ , , ,   48
11:47     8506   Horní Dvořiště (10:40)    3   36
  11:54  R 640     Praha hl.n. (14:53)  3
11:59     28466   Český Krumlov (10:28)    3 49
11:48  12:02  R 662   Bohumín (4:23) Plzeň hl.n. (13:58)  3 , , , , ± ,   50
12:04    R 633   Praha hl.n. (9:11)    3 , , , °
11:56  12:08  R 665   Plzeň hl.n. (10:03) Brno hl.n. (16:37)  3 JAKUB , , , ± ,   51
  12:09   8006     Strakonice (13:33)  3 ,   52
  12:09  Sp 1931        3 F.A.GERSTNER , ,
  12:20   8147     Černý Kříž (15:03)  1 18
  12:23   8109     Volary (15:04)  1 33
  12:26  R 897     Beroun (15:03)  3 ¦ , ,   53
  12:32   28480     Hluboká nad Vltavou (12:48)  3 54
  13:09   8008     Horažďovice předměstí (14:40)  3 ,
13:20     8007   Strakonice (12:04)    3 ,
  13:21   8206     Planá nad Lužnicí (14:36)  3
13:22     8146   Černý Kříž (10:52)    1 18
13:22     8108   Černý Kříž (10:52)    1 33
13:28     8508        3
13:30     8610        4 14
  13:33   8609        4 14
13:34     8211   Tábor (12:06)    3 ,
13:51     8612        4 55
  13:54  R 642     Praha hl.n. (16:53)  3
  14:02  R 912     Plzeň hl.n. (15:58)  3 JOSEF SKUPA , , , , ± ,
14:04    R 635   Praha hl.n. (11:11)    3 , , , °
13:56  14:08  R 661   Plzeň hl.n. (12:03) Brno hl.n. (18:37)  3 , , , ± ,   56
  14:09   8507     Horní Dvořiště (15:16)  3   36
  14:09   8064     Protivín (14:51)  3 ,   57
14:20     8059   Protivín (13:33)    3 ,   14
  14:21   8208     Planá nad Lužnicí (15:36)  3 58
  14:26  R 893     Most (19:49)  3 BEZDREV , ¦ , , ,   59
14:34     8213   Planá nad Lužnicí (13:18)    3 ,   60
14:41     8614        4 14
  14:48   8149     Černý Kříž (17:33)  1 18
  14:54  R 644     Praha hl.n. (17:53)  3
  15:00   8611        4
  15:06   8111     Volary (17:53)  3 33
  15:09   8010     Horažďovice předměstí (16:40)  3   61
  15:12   8509     Horní Dvořiště (16:26)  3   14
15:20     8009   Horažďovice předměstí (13:11)    3 ,   62
  15:21   8210     Planá nad Lužnicí (16:36)  3 63
15:32     8110   Volary (12:52)    1 33
15:34     8215   Tábor (14:06)    3 ,
15:38    R 894   Beroun (12:59)    4 ¦ , ,
15:43     8148   Černý Kříž (13:16)    1 18
15:49    Sp 1930        3 MATTHIAS   64
15:49     8616        4
15:49     28481   Hluboká nad Vltavou (15:36)    3 54
  15:54  R 646     Praha hl.n. (18:53)  3
15:48  16:02  R 664   Brno hl.n. (11:20) Plzeň hl.n. (17:58)  3 JAKUB , , , ± ,   65
16:04    R 637   Praha hl.n. (13:11)    3 , , , °
15:56  16:08  R 663   Plzeň hl.n. (14:03) Bohumín (23:35)  3 , , , , , ± ,   66
  16:09   8066     Protivín (16:51)  3 ,   67
  16:19   28467     Český Krumlov (17:55)  1 49
16:20     8011   Strakonice (14:36)    3 ,   14
  16:21   8212     Tábor (17:48)  3 68
  16:25   8511     Horní Dvořiště (17:36)  3
  16:26  R 899     Beroun (19:03)  3 ¦ , ,   69
  16:27   8613        4
  16:54  R 1530     Praha hl.n. (19:53)  3 70
17:04    R 639   Praha hl.n. (14:11)    3 , , °   14
17:06     28487   Strakonice (15:46)    3 43
  17:09   8012     Horažďovice předměstí (18:40)  3 ,   71
  17:13   8113     Černý Kříž (19:39)  1 72
  17:16   8151     Černý Kříž (19:43)  3 18
17:20     8013   Horažďovice předměstí (15:27)    3 ,
  17:21   8214     Tábor (18:54)  3 73
  17:27   8615     České Velenice (18:35)  4 14
17:34     8217   Tábor (16:06)    3 ,   74
17:38    R 896   Beroun (14:59)    4 ¦ , ,   69
17:39     8150   Černý Kříž (15:12)    1 18
17:48    R 922   Brno hl.n. (13:20)    3 VAJGAR , , , , ± ,   75
17:49     8510   Horní Dvořiště (16:41)    3   76
17:52     28485   Netolice (16:15)    3 37
  17:54  R 648     Praha hl.n. (20:53)  3 77
17:49  18:02  R 362   Plzeň hl.n. (0:00) Plzeň hl.n. (19:58)  3 PETR VOK , ,   78
18:04    R 641   Praha hl.n. (15:11)    3 , , , °
  18:08  R 921     Havlíčkův Brod (20:59)  3 HEJTMAN   77
  18:09   8068        3   67
17:56  18:09  R 361   Plzeň hl.n. (16:03) Plzeň hl.n. (0:00)  3 , , ±   79
  18:11  Sp 1933        3 MATTHIAS ,   80
  18:21   8232     Veselí nad Lužnicí (19:07)  3 81
18:48     8112   Volary (16:06)    1 33
18:48    R 1430        2 ŠUMAVA   18
18:59     8015   Horažďovice předměstí (17:27)    3 ,
19:04    R 643   Praha hl.n. (16:11)    3 , , , °
18:54  19:06  Ex 100   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (21:55)  3   82
  19:09   8153     Volary (21:41)  1 18
  19:09   8115     Volary (21:41)  3 83
  19:09   8014     Horažďovice předměstí (20:40)  3 ,   84
  19:10   8617     České Velenice (20:14)  4 10
  19:21   8216     Tábor (20:56)  3 77
19:31     8512   Horní Dvořiště (18:20)    3   10
19:34     8219   Tábor (18:06)    3 ,   85
19:38    R 898   Beroun (16:59)    4 ¦ , ,   86
19:56    R 913   Plzeň hl.n. (18:03)    3 JOSEF SKUPA , , , , ± ,
19:48  20:02  R 666   Brno hl.n. (15:20) Plzeň hl.n. (21:58)  3 , , , ± ,   87
  20:09   8513     Horní Dvořiště (21:19)  3 88
20:19    Sp 1760        4 SILVA NORTICA   10
20:04  20:30  R 207   Praha hl.n. (17:11) Praha hl.n. (0:00)  3 , , ,
20:54     8152   Černý Kříž (18:27)    1 18
20:54     8114   Volary (18:11)    1 83
20:55    R 645   Praha hl.n. (18:11)    3 , , , °
21:00    Sp 1932        3 F.A.GERSTNER , ,   89
  21:05  Sp 1836     Praha hl.n. (23:57)  3 90
  21:09   8016     Strakonice (22:18)  3 ,   91
  21:15   8619     České Velenice (22:15)  4 81
21:20     8017   Horažďovice předměstí (19:27)    3 ,   10
21:29     8233   Veselí nad Lužnicí (20:44)    3 92
21:29     8221   Planá nad Lužnicí (20:16)    3 ,   93
21:48    R 924   Brno hl.n. (17:20)    3 JIHLAVA , , , , ± ,   94
21:55    R 647   Praha hl.n. (19:11)    3 , , , °   10
21:56    R 911   Plzeň hl.n. (20:03)    3 KAREL KLOSTERMANN , , , , ±   10
  22:09   8121     Kájov (23:05)  3 95
  22:09   8161     Kájov (23:08)  3 96
22:22     8618        4 97
22:30     8154   Černý Kříž (20:12)    1 98
  22:39   8018     Strakonice (23:47)  3 99
  22:40   8515     Horní Dvořiště (23:46)  3 ¶   100
  22:41   8621     České Velenice (23:37)  4 10
  22:45   8218     Tábor (23:57)  3 101
  22:46   8163     Kájov (23:41)  3 102
  22:46   8123     Kájov (23:41)  3 103
22:55    R 1531   Praha hl.n. (20:11)    3 , , °   70
23:55    R 649   Praha hl.n. (21:11)    3 , , , °   77
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.
13 LUŽNICE nejede 25., 26.XII., 1.I., 18.V. – 15.IX.
14 jede v
15 České Budějovice-Jihlava jede v , Jihlava-Brno hl.n. jede v , a 1., 8.V., 28.X.
16 nejede 25., 26.XII., 1.I., ¶ v a 24.XII., 24.III., 17.XI., v , a 1., 8.V., 28.X., v , a 1., 8.V., 28.X.
17 jede v , a 1., 8.V., 28.X.
18 jede 17.V. – 14.IX.
19 jede v do 16.V. a od 15.IX.
20 jede v a do 11.V. a od 20.IX., nejede 25., 26.XII., 1.I.
21 nejede 25., 26.XII., 1.I.
22 jede v do 10.V. a od 20.IX. a 1., 8.V., 28.X.
23 nejede 25., 26.XII., 1.I., ¶ v a , kromě 25., 26.XII., 1.I., v
24 nejede 25., 26.XII., 1.I., v , a 1., 8.V., 28.X., v , a 1., 8.V., 28.X.
25 jede v , a 1., 8.V., 28.X., Ą¦
26 nejede 25.XII., 1.I., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
27 nejede 25., 26.XII., 1.I., ¶ České Budějovice – Protivín v a 24.XII., 24.III., 17.XI., v , a 1., 8.V., 28.X., v , a 1., 8.V., 28.X.
28 Horažďovice předměstí-Protivín jede v a , nejede 25.XII., 1.I., Protivín-České Budějovice jede v a
29 jede v a od 15.XII. do 23.III. a 27., 28.XII., 2. – 4.I., 1.II., 20., 21.III., nejede 24.XII.
30 RÁDIO KISS JIŽNÍ ČECHY jede v
31 jede v , a 1., 8.V., 28.X., v
32 jede v a od 17.V. do 13.IX.
33 nejede 17.V. – 14.IX.
34 JUNÁK , Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
35 Ražice-Protivín jede v , Protivín-České Budějovice jede v do 27.VI. a od 1.IX., od 28.VI. do 30.VIII. jede v a , ¶ Protivín – České Budějovice v od 28.VI. do 30.VIII.
36 v a , kromě 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI.
37 PEKLÍK jede 1.V., historický vlak, globální cena
38 Gmünd NÖ-České Velenice jede v
39 jede v a do 11.V. a od 20.IX.
40 JOŽE PLEČNIK , Praha hl.n. – Spielfeld-Stra®, ± Praha hl.n. – České Budějovice 17.V. – 14.IX., ˛ Praha hl.n. – Spielfeld-Stra®
41 České Budějovice-Písek jede v od 28.VI. do 30.VIII., České Budějovice – Písek, Písek – Březnice v od 28.VI. do 30.VIII.
42 ŠUMAVA jede 17.V. – 14.IX.
43 VOJTĚCH LANNA jede 20.IX., historický vlak, globální cena
44 Wien Franz-Josefs-Bf – České Budějovice ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, Gmünd NÖ – Plzeň hl.n., Gmünd NÖ – České Budějovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
45 České Budějovice – Gmünd NÖ ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, České Budějovice – Gmünd NÖ jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
46 České Velenice-Gmünd NÖ jede v
47 Černý Kříž-Český Krumlov jede 17.V. – 14.IX., Český Krumlov-České Budějovice jede 17.V. – 27.VI., 29.VI. – 4.VII., 6. – 11.VII., 13.VII. – 14.IX.
48 Most-Beroun nejede 25.XII., 1.I., Zliv – České Budějovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
49 jede 28.VI., 5., 12.VII.
50 ROŽMBERK , Vyškov na Moravě – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
51 KRČÍN , Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
52 České Budějovice-Protivín jede v , Protivín-Strakonice jede v , nejede 30.VI. – 29.VIII.
53 České Budějovice – Zliv jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
54 jede 28.VI., 5., 12.VII., historický vlak, globální cena
55 jede v a
56 Náměšť nad Oslavou – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
57 jede v , nejede 30.VI. – 29.VIII., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
58 České Budějovice-Veselí nad Lužnicí jede v , nejede 30.VI. – 29.VIII., Veselí nad Lužnicí-Planá nad Lužnicí jede v
59 Beroun-Most nejede 24., 31.XII.
60 Planá nad Lužnicí-Veselí nad Lužnicí jede v , Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v , nejede 30.VI. – 29.VIII.
61 RÁDIO KISS JIŽNÍ ČECHY
62 Strakonice-Protivín jede v , nejede 30.VI. – 29.VIII.
63 Veselí nad Lužnicí-Planá nad Lužnicí jede v
64 SCHÖNERER
65 KRČÍN , Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
66 ROŽMBERK nejede 24., 31.XII., Číčenice – České Budějovice cestující do Českých Budějovic od vlaku 18262/3 nedoplácejí rozdíl jízdného, Číčenice – České Budějovice, Náměšť nad Oslavou – Vyškov na Moravě jsou cestující
67 jede v a , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
68 České Budějovice-Veselí nad Lužnicí jede v , Planá nad Lužnicí-Tábor jede v , a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI.
69 nejede 24.XII.
70 jede v , nejede 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.
71 Strakonice-Horažďovice předměstí nejede 24., 31.XII.
72 České Budějovice-Kájov nejede 17.V. – 14.IX., Kájov-Černý Kříž jede v do 16.V. a od 19.IX. a 30.IV., 7.V., nejede 2., 9.V.
73 Planá nad Lužnicí-Tábor jede 24., 25., 31.XII.
74 Tábor-Planá nad Lužnicí jede v a
75 Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
76 v , kromě 1., 8.V., 5.VII., 28.X.
77 nejede 24., 25., 31.XII.
78 Gmünd NÖ – České Budějovice ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, České Budějovice – Plzeň hl.n., Gmünd NÖ – České Budějovice, ± České Budějovice – Plzeň hl.n., Gmünd NÖ – České Budějovice jsou cestující odbaveni
79 České Budějovice – Wien Franz-Josefs-Bf ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, Plzeň hl.n. – Gmünd NÖ, České Budějovice – Gmünd NÖ jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
80 SCHÖNERER nejede 24., 31.XII.
81 jede v , nejede 31.XII.
82 JOŽE PLEČNIK , Spielfeld-Stra® – Praha hl.n., ± České Budějovice – Praha hl.n. 17.V. – 14.IX., ˛ Spielfeld-Stra® – Praha hl.n.
83 nejede 24., 25., 31.XII., 17.V. – 14.IX.
84 Protivín-Horažďovice předměstí nejede 24., 31.XII.
85 Tábor-Planá nad Lužnicí jede v , a 23. – 30.XII., 23.III., 1., 8.V., 26.X., 16.XI., Veselí nad Lužnicí-České Budějovice nejede 24., 25., 31.XII.
86 nejede 23. – 25., 31.XII.
87 JUNÁK nejede 24., 31.XII., Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
88 nejede 24., 25., 31.XII., ¶ v a 23.XII., 23.III., 16.XI., v a , kromě 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI.
89 Summerau-České Budějovice nejede 24., 25., 31.XII.
90 LUŽNICE nejede 24., 25., 31.XII.
91 nejede 24., 31.XII., Ą¦ v a 26.XII., 1.I., 24.III., 17.XI., kromě 23.III., 16.XI. vozy 1. a 2. třídy, v a 26.XII., 1.I., 24.III., 17.XI., kromě 23.III., 16.XI.
92 jede v od 18.V. do 14.IX.
93 Planá nad Lužnicí-Veselí nad Lužnicí nejede 24., 25., 31.XII., Veselí nad Lužnicí-České Budějovice jede v , a 1., 8.V., 28.X., nejede 31.XII.
94 nejede 24., 31.XII., Brno hl.n. – Náměšť nad Oslavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
95 jede v do 11.V. a od 21.IX., nejede 23. – 25.XII., 23.III., 16.XI.
96 jede v a od 17.V. do 14.IX.
97 Gmünd NÖ-České Velenice jede v , nejede 31.XII., České Velenice-České Budějovice nejede 24., 31.XII.
98 Černý Kříž-Český Krumlov jede 17.V. – 14.IX., Český Krumlov-České Budějovice jede v od 17.V. do 13.IX.
99 České Budějovice-Protivín jede v a , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., Protivín-Strakonice jede v , nejede 31.XII., Ą¦ České Budějovice – Protivín v , kromě 31.XII., Protivín – Strakonice vozy 1. a 2. třídy, České Buděj
100 jede v a , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI.
101 jede v , a 1., 8.V., 28.X., nejede 31.XII.
102 jede v od 19.V. do 12.IX.
103 jede v do 16.V. a od 15.IX., nejede 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster